Фото и Видео
Фоторепортажи
07.03.2018   Київ, Україна   ДСНС України

Заняття з йоги замість традиційного концерту: в ДСНС декомунізували 8 березня

Прес-служба ДСНС України: «7 березня в Актовій залі ДСНС України не було чутно гучної музики і традиційних привітань. Натомість жінки апарату Служби мали змогу насолодитися святковим заняттям з йоги під керівництвом досвідчених інтрукторів, а також поспілкуватися із запрошеною лекторкою на дівочі теми.
Заняття з йоги було обрано не випадково — це гарне рішення для тих, хто тривалий час сидить за комп'ютером і веде малорухливий спосіб життя. Також це чудова можливість попіклуватися про себе, позбавитися зайвої напруги, відновити внутрішню рівновагу і життєві сили. Усі ці фактори є запорукою не тільки фізичного, а й емоційного здоров'я.
Бажаючих спробувати свої сили, а також весело провести час у колі подруг і колег виявилося чимало. Хоч і непрофесійно, але старанно дівчата повторювали рухи за досвідченими інструкторами. Загалом, весело і з користю для себе провели час. Найтепліші відгуки лунали від дівчат, які цього дня чи не вперше за довгі роки отримали насправді жіночий день. Чудове починання, яке має високі шанси стати гарною традицією, яка б доля не спідкала свято «8 березня» у майбутньому».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
АТО, пляжи, фотопроект, сборная Украины, Шахтер, люди, Зеленский, парады, Одесса, юмор, депутаты, ДСНС, пейзажи, животные, Динамо, политики, ЗСУ, Китай, праздники, карантин, туризм, Дмитрий Дятлов, мода, путешествия, ВСУ, авиация, самолеты, Лига Чемпионов УЕФА, природа, экология, выставки, технологии, Львів, заводы, политика, тест-драйв, солдат, марш, портрет, НАТО, соревнования, Верховная Рада, Киев, Россия, женщины, джаз, полиция, корабли, протесты, спорт, показы, учения, религия, искусство, пандемия, Путин, Порошенко, США, выборы, Донбасс, фотоподборки, оккупация, Александр Зубко, медицина, Карпаты, музыка, автомобили, зима, уикенд, война, столкновения, Новый Год, фотоконкурсы, традиции, фестивали, Сергей Смоленцев, митинги, фотография, стихийные бедствия, Нацгвардия, Майдан, ВМС, коронавирус, дети, передовая, культура, город, акции, мир, пожары, дизайн, суд, архитектура, футбол, живопись, церковь, #Євромайдан, знаменитости, общество, история