НОВИНИ ДНЯ: Новий заступник голови СБУ і не тільки: Зеленський затвердив кадрові перестановки  Гороскоп на 13 січня для всіх знаків зодіаку: кому день відкриє нові перспективи  Рютте: РФ застосовує "Орєшнік", щоб зламати підтримку України з боку НАТО  Гороскоп на 13 січня за картами Таро: Козерогам - перевантаження, Рибам - ілюзії  Трагедія в київській школі: у Раді обговорюють встановлення пропускних рамок  Гороскоп на 13 січня: Овнам - захищати себе, Стрільцям - порожні обіцянки  "Пакунок малюка" 2026: що нового отримають батьки новонародженихвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
27.03.2018   Житимирська обл., Україна   Національна поліція України

Кому БТР: на Житомирщині продавали військову спецтехніку

Працівники спеціальної поліції та інших підрозділів поліції області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Житомирського гарнізону у ході розслідування  обставин пошкодження магістрального нафтопроводу вийшли на схему розкрадання спеціальної техніки та транспортних засобів.  Упродовж двох тижнів було проведено низку обшуків у Новоград-Волинському районі та вилучено майже 200 об’єктів, підготовлених до продажу.
Серед виявленої техніки - БТРи, БМП, ЗІЛи, УРАЛи, ГАЗ, кунги,  причепи, автоцистерни, автовишки, тягачі з лебідками та інша техніка, у т.ч. для транспортування людей по суходолу і на воді. Також вилучено значну кількість запчастин до неї, акумуляторні батареї, шини та інше.
На даний час встановлюється приналежність вищезазначеної техніки, у тому числі чи перебуває вона на відповідному обліку у військових частинах. Водночас  з’ясувалось, що в Інтернет-мережі на відповідних ресурсах  фізичною особою розміщено оголошення про продаж вказаної техніки.
- Санкціоновані обшуки були проведені  за кількома адресами, де зберігались  транспортні засоби. Окрім, власне самої техніки, нами також вилучено і документи про її походження. Нині  вказана в них інформація перевіряється, - прокоментував начальник поліції Житомирщини В’ячеслав Печененко.
Нині усі обставини розслідуються у рамках розпочатого за ч. 3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Поліцією ініційовано клопотання щодо накладення арешту на вказану техніку до з’ясування усіх обставин. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на термін від 3 до 5 років або ув’язнення строком від 3 до 8 років.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
женщины, выборы, Киевщина, самолеты, церковь, дети, солдат, Китай, живопись, авиация, соревнования, оккупация, туризм, #Євромайдан, уикенд, протесты, пожары, Нацгвардия, портрет, музыка, суд, футбол, ВМС, Верховная Рада, общество, юмор, обстрелы, фотография, фотоконкурсы, Одесса, Порошенко, технологии, город, зима, мода, мир, искусство, Путин, сборная Украины, фотоподборки, передовая, автомобили, выставки, Війна, архитектура, спорт, ВСУ, фотопроект, Бахмут, Донбасс, дизайн, коронавирус, Зеленский, пляжи, люди, карантин, корабли, марш, традиции, Киев, животные, путешествия, медицина, Дмитрий Дятлов, терроризм, Динамо, пейзажи, столкновения, Сергей Смоленцев, Александр Зубко, Россия, Львів, политика, Париж, США, Шахтер, Київ, НАТО, праздники, культура, природа, история, Україна, Майдан, учения, полиция, стихийные бедствия, митинги, Новый Год, фестивали, военная техника, Польша, ДСНС, пандемия, джаз, ЗСУ, Крым, акции, Карпаты, война