НОВИНИ ДНЯ: Ці 4 знаки зодіаку ненавидять, коли їм кажуть, що робити  У Росії закінчуються вертольоти для рятувальних авіаслужб — ЗМІ  Трамп ввів 25-відсоткові мита для країн, які торгують з Іраном  У Польщі готують зміни для українців: кого торкнуться нові правила  Новий заступник голови СБУ і не тільки: Зеленський затвердив кадрові перестановки  "Пакунок малюка" 2026: що нового отримають батьки новонароджених  Мороз не відступає: синоптики сказали, якою буде погода в Україні 13 січнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
27.03.2018   Житимирська обл., Україна   Національна поліція України

Кому БТР: на Житомирщині продавали військову спецтехніку

Працівники спеціальної поліції та інших підрозділів поліції області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Житомирського гарнізону у ході розслідування  обставин пошкодження магістрального нафтопроводу вийшли на схему розкрадання спеціальної техніки та транспортних засобів.  Упродовж двох тижнів було проведено низку обшуків у Новоград-Волинському районі та вилучено майже 200 об’єктів, підготовлених до продажу.
Серед виявленої техніки - БТРи, БМП, ЗІЛи, УРАЛи, ГАЗ, кунги,  причепи, автоцистерни, автовишки, тягачі з лебідками та інша техніка, у т.ч. для транспортування людей по суходолу і на воді. Також вилучено значну кількість запчастин до неї, акумуляторні батареї, шини та інше.
На даний час встановлюється приналежність вищезазначеної техніки, у тому числі чи перебуває вона на відповідному обліку у військових частинах. Водночас  з’ясувалось, що в Інтернет-мережі на відповідних ресурсах  фізичною особою розміщено оголошення про продаж вказаної техніки.
- Санкціоновані обшуки були проведені  за кількома адресами, де зберігались  транспортні засоби. Окрім, власне самої техніки, нами також вилучено і документи про її походження. Нині  вказана в них інформація перевіряється, - прокоментував начальник поліції Житомирщини В’ячеслав Печененко.
Нині усі обставини розслідуються у рамках розпочатого за ч. 3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Поліцією ініційовано клопотання щодо накладення арешту на вказану техніку до з’ясування усіх обставин. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на термін від 3 до 5 років або ув’язнення строком від 3 до 8 років.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
акции, Киевщина, мода, спорт, Велика Британія, пейзажи, церковь, передовая, культура, портрет, музыка, пляжи, джаз, Львів, Сергей Смоленцев, ВСУ, Верховная Рада, Динамо, Порошенко, искусство, живопись, футбол, юмор, полиция, Шахтер, автомобили, Россия, протесты, самолеты, история, суд, туризм, Нацгвардия, путешествия, женщины, Париж, Дмитрий Дятлов, фотопроект, Майдан, выборы, Зеленский, Польша, учения, Китай, дети, фотография, Бахмут, корабли, пожары, #Євромайдан, природа, Україна, пандемия, обстрелы, люди, Одесса, коронавирус, зима, традиции, животные, технологии, ДСНС, Александр Зубко, солдат, карантин, Путин, дизайн, город, архитектура, фотоконкурсы, уикенд, фотоподборки, США, военная техника, Війна, соревнования, ВМС, марш, выставки, терроризм, оккупация, медицина, стихийные бедствия, Киев, мир, политика, митинги, Київ, Новый Год, общество, Карпаты, НАТО, война, праздники, фестивали, ЗСУ, столкновения, Донбасс, сборная Украины, авиация