НОВОСТИ ДНЯ: На Киев надвигается буря: снегопад не будет прекращаться весь день  Політ людини на Місяць: Україна планує долучитися до програми NASA  Телескоп NASA показав біполярну туманність у сузір’ї Косинець  Украине прогнозируют мокрый снег, дождь и гололедицу  В Україні зросли аліменти  Голова Держкосмосу спрогнозував, коли може запрацювати українсько-канадський космодром  Осень возвращается: в четверг в Украину нагрянет потепление до +11°все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
30.03.2018   Киев, Украина   ДСНС України

ДСНС перевірили ТРЦ Києва після трагедії в Кемерові

ДСНС України: "30 березня, на доручення Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, Голова ДСНС Микола Чечоткін дав старт масштабним перевіркам об'єктів із масовим перебуванням людей на предмет виконання вимог пожежної безпеки. Цього ж дня, за участю представників провідних телеканалів та інформаційних агентств країни у столиці відбулася перша перевірка в одному з найбільших торговельно-розважальних центрів міста. Рятувальники запросили журналістів, аби охопити якомога більшу аудиторію і разом із ними показати людям, на що звертати увагу під час відпочинку у ТРЦ.
Як працює система раннього виявлення та оповіщення про пожежу, де мають знаходитися засоби пожежогасіння та у якій кількості. А також як знайти безпечний вихід з приміщення закладу та куди звертатися, якщо виявлені порушення. Про все це розповів присутнім заступник начальника управління пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Чекригін.
Практична ж фаза складалась із перевірки системи оповіщення та системи автоматичної пожежної сигналізації та пожежогасіння. За легендою, необхідно проінформувати глядачів, що опинилися у приміщенні кінотеатру під час виникнення пожежі. Для цього представники ТРЦ піднесли до одного з датчиків пожежного сповіщувача спеціальний прилад для перевірки — димову палицю. Одразу ж гучномовці торговельно-розважального центру зреагували на загрозу і повідомили усіх відвідувачів про необхідність евакуації. В свою чергу, працівники кінотеатру показували глядачам шляхи виходу.
Після цього усі присутні ознайомилися із роботою Центру управління системою протипожежного захисту ТРЦ. Саме у цьому приміщенні приймаються та обробляються сигнали тривоги і здійснюється відповідне реагування автоматики у разі пожежі.
Завершилася перевірка ліквідацією умовної пожежі, що виникла на території підземного паркінгу торговельно-розважального центру. В умовах щільного задимлення - максимально наближених до реальних, рятувальники перевірили справність автоматичної пожежної сигналізації та пожежогасіння.
Підбиваючи підсумки, Голова Служби Микола Чечоткін зауважив, що такі перевірки проходитимуть по всіх громадських закладах в режимі додаткового тренування персоналу. Він також підкреслив, що вся інформація про їх перебіг буде публічною".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотоконкурсы, общество, передовая, экология, пляжи, авиация, архитектура, Майдан, НАТО, солдат, портрет, дизайн, ВМС, акции, показы, учения, выставки, Зеленский, коронавирус, политика, сборная Украины, США, стихийные бедствия, Александр Зубко, фотография, знаменитости, природа, #Євромайдан, праздники, фестивали, люди, юмор, туризм, митинги, уикенд, город, выборы, депутаты, ДСНС, война, Киев, Верховная Рада, путешествия, музыка, тест-драйв, мир, Новый Год, Львів, футбол, столкновения, технологии, фотоподборки, медицина, Путин, джаз, ВСУ, фотопроект, Карпаты, Лига Чемпионов УЕФА, карантин, пожары, суд, Динамо, традиции, АТО, дети, Одесса, автомобили, Сергей Смоленцев, парады, Крым, досуг, оккупация, спорт, Донбасс, полиция, самолеты, Шахтер, живопись, пейзажи, политики, мода, культура, Россия, Китай, искусство, Порошенко, Нацгвардия, ЗСУ, зима, марш, церковь, протесты, Дмитрий Дятлов, соревнования, животные, корабли, пандемия, история, женщины