НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку купатимуться в грошах найближчим часом: хто зірве куш  Удар по танкеру в Ростові-на-Дону: ЗМІ дізнались наслідки атаки  Рішення, яке розлютить Путіна: чи вистачить сміливості у ЄС забрати заморожені мільярди Росії  Гороскоп на 18 грудня за картами Таро: Скорпіонам - різке прозріння, Ракам - уразливість  Танкери з російською нафтою застрягли біля Китаю через спад попиту Індії, - Bloomberg  Гороскоп на 18 грудня: Овнам - злість, Близнюкам - казкова радість  Останній шанс для Абрамовича. Британія пригрозила судом через гроші від продажу "Челсі"всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.06.2018   Київ, Україна   uain.press

Стратегічний об’єкт: як виглядає завод цивільної авіації зсередини

Державне підприємство “Завод 410 цивільної авіації” (частина ДК “Укроборонпром”) є одним з тих об’єктів, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки нашої держави. Працівники цього підприємства влаштували для журналістів прес-тур територією заводу. Конструктори показали, як на вони проводять діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання та модернізацію літаків та гелікоптерів.
“Зараз для нас пріоритетом є замовлення від військових. Зараз ми оновлюємо п’ять літаків для Міноборони. Однак крім робіт для Повітряних Сил, ми працюємо й для іноземних партнерів. На даний момент ми проводимо капітальний ремонт та відновлення літака Ан-32 для Республіки Бангладеш. Контракт з цією країною стосувався трьох машин, дві вже відправлені та працюють там”, – розповів головний конструктор підприємства Кіпров Олександр.
За його словами, нещодавно “Завод 410 ЦА” виконав величезне замовлення для Військово-Повітряних Сил Індії. Українці модернізували 40 Ан-32. Зараз підприємство постачає до Індії запчастини для літаків цього ж типу, іноземці планують відремонтувати в себе ще 60 машин.
“Наше підприємство співпрацює з багатьма країнами світу. Якщо комусь необхідна наша допомога з ремонтом чи створенням літаків, наші спеціалісти вирушають за кордон та проводять усю необхідну роботу”, – розповів Кіпров.
Разом з тим, на підприємстві наголосили, що сьогодні є нестача кваліфікованих працівників з робітничих та інженерно-технічних спеціальностей, а саме: інженерів з обліку матеріальних ресурсів, радіомеханіків, електромеханіків, складальників-клепальників, токарів та шліфувальників. Загалом на ДП “Завод 410 ЦА” працює близько 1000 осіб, однак підприємство має близько 40 вільних вакансій.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
архитектура, фотография, технологии, Новый Год, марш, соревнования, Майдан, Динамо, ВМС, юмор, сборная Украины, пляжи, карантин, военная техника, Одесса, США, Київ, природа, Россия, Китай, люди, общество, спорт, праздники, мода, протесты, корабли, НАТО, выборы, путешествия, Париж, фотоподборки, суд, выставки, митинги, живопись, автомобили, акции, терроризм, медицина, фестивали, Путин, ВСУ, Війна, Зеленский, Александр Зубко, Дмитрий Дятлов, животные, Сергей Смоленцев, учения, пожары, женщины, Киев, пандемия, Порошенко, футбол, Верховная Рада, джаз, традиции, Україна, пейзажи, музыка, столкновения, #Євромайдан, уикенд, церковь, портрет, фотопроект, Львів, фотоконкурсы, передовая, обстрелы, зима, война, визиты, культура, город, оккупация, коронавирус, Крым, Донбасс, Нацгвардия, дети, Шахтер, Польша, туризм, Киевщина, политика, Бахмут, ЗСУ, полиция, ДСНС, самолеты, дизайн, авиация, стихийные бедствия, солдат, искусство, история, мир