НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 6 квітня за картами Таро: Рибам - творчість, Водоліям - гармонія  Одна помилка – і цибуля згниє: коли та як правильно садити її на головку у квітні  Гороскоп на 6 квітня: Овнам - проявити ініціативу, Стрільцям - можливості  Ці 3 культури потрібно посадити поруч із помідорами: урожай буде в 5 разів більшим  Гроші вже на горизонті: 3 знаки зодіаку, які входять у період достатку до 19 квітня  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 6–12 квітня  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 6–12 квітня 2026 рокувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
03.07.2018   Львів, Україна   Альона Чорна

Оксана Караванська представила нову колекцію «Український Haute Couture 2018»

Четвертий рік поспіль у рамках Leopolis Jazz Fest відома українська дизайнерка Оксана Караванська представила у Львові, у Митрополичих Садах, своє нове модне шоу. Цього року її колекція називається "Український Haute Couture 2018". Показ супроводжувався живою музикою у виконанні провідного симфонічного оркестру України "INSO-Львів".
"Ця колекція особлива тим, що це український от кутюр, який сьогодні в Україні робить тільки Караванська. Мої сукні ніколи не повторюються. А сукня – це взагалі найжіночніше і найпривабливіше з того, що ми, дизайнери, створюємо. Сукню треба не носити, у ній треба дефілювати. Разом із сукнею жінка одягає на себе образ, манеру поведінки; вона є наче режисером міні-моновистави, в якій роль треба грати до останньої секунди. Якщо ж вам не хочеться грати, – заховайтеся за маленьке чорне плаття або зовсім не ходіть на світські раути", – поділилася дизайнерка.
Серед гостей показу – клієнти Оксани Караванської, львівське духовенство, дружина мера міста Катерина Садова, Учасник формації «Піккардійська терція» - Андрій Капраль народний депутат Ірина Луценко.
Як розповіла Оксана Караванська, ця колекція давно існувала в її уяві. А реалізувати її вдалося лише за три місяці. Це легкі, летючі сукні, прикрашені старовинною вишивкою, мереживом, розписаних шовком, в яких можна світитись як на коктейльних вечірках, так і на високих прийомах.
«Мені навіть складно сказати, коли я придумала ці наряди. В голові завжди багато ідей. Цією колекцією я хотіла показати багатогранність української моди, справжній старожитний лад, красу наших жінок. В нарядах з’єднані класика і старовинна майстерність. До речі, плаття, що відкриває показ, вже було представлено на червоній доріжці в Каннах і було названо одним з кращих там, – розповіла Оксана Караванська.
За задумом дизайнера наряди демонстрували моделі різних форм.
“Це моя творча задумка. Я хотіла, щоб глядачі подивилися, послухали і змогли порівняти: прекрасна українська музика Мирослава Скорика нічим не гірше Моцарта, наші жінки, такі різні, колоритні і самобутні, наші вишивки – унікальні і завжди в тренді. Тому для показу я вибрала моделей класичних форм і пишнотілих дівчат, якими є багато українок, “- розповіла дизайнерка.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Польша, полиция, карантин, история, медицина, оккупация, фестивали, США, ЗСУ, Дмитрий Дятлов, НАТО, архитектура, корабли, мода, марш, Бахмут, суд, пляжи, стихийные бедствия, Верховная Рада, спорт, акции, пейзажи, автомобили, Александр Зубко, мир, дизайн, политика, традиции, люди, ВСУ, Донбасс, Зеленский, митинги, Київ, церковь, обстрелы, Війна, Україна, технологии, война, Карпаты, фотография, Велика Британія, фотоконкурсы, Путин, дети, джаз, Новый Год, Одесса, культура, Киев, Киевщина, живопись, военная техника, ВМС, протесты, столкновения, праздники, общество, Китай, соревнования, уикенд, Россия, Порошенко, #Євромайдан, выставки, выборы, пандемия, самолеты, искусство, ДСНС, Львів, Шахтер, юмор, учения, футбол, музыка, Майдан, зима, передовая, Париж, фотопроект, авиация, город, терроризм, Динамо, Нацгвардия, пожары, сборная Украины, природа, путешествия, коронавирус, фотоподборки, портрет, женщины, Сергей Смоленцев, животные, солдат, туризм