НОВИНИ ДНЯ: Україна не причетна до інциденту з вибухівкою біля газопроводу в Сербії, - МЗС  Таропрогноз на тиждень від 6 до 12 квітня 2026 року — інтуїція проти розуму  США втратили у війні проти Ірану щонайменше 7 літаків, - CNN  Гороскоп на 6 квітня за картами Таро: Рибам - творчість, Водоліям - гармонія  Одна помилка – і цибуля згниє: коли та як правильно садити її на головку у квітні  Гороскоп на 6 квітня: Овнам - проявити ініціативу, Стрільцям - можливості  Ці 3 культури потрібно посадити поруч із помідорами: урожай буде в 5 разів більшимвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
03.07.2018   Львів, Україна   Альона Чорна

Оксана Караванська представила нову колекцію «Український Haute Couture 2018»

Четвертий рік поспіль у рамках Leopolis Jazz Fest відома українська дизайнерка Оксана Караванська представила у Львові, у Митрополичих Садах, своє нове модне шоу. Цього року її колекція називається "Український Haute Couture 2018". Показ супроводжувався живою музикою у виконанні провідного симфонічного оркестру України "INSO-Львів".
"Ця колекція особлива тим, що це український от кутюр, який сьогодні в Україні робить тільки Караванська. Мої сукні ніколи не повторюються. А сукня – це взагалі найжіночніше і найпривабливіше з того, що ми, дизайнери, створюємо. Сукню треба не носити, у ній треба дефілювати. Разом із сукнею жінка одягає на себе образ, манеру поведінки; вона є наче режисером міні-моновистави, в якій роль треба грати до останньої секунди. Якщо ж вам не хочеться грати, – заховайтеся за маленьке чорне плаття або зовсім не ходіть на світські раути", – поділилася дизайнерка.
Серед гостей показу – клієнти Оксани Караванської, львівське духовенство, дружина мера міста Катерина Садова, Учасник формації «Піккардійська терція» - Андрій Капраль народний депутат Ірина Луценко.
Як розповіла Оксана Караванська, ця колекція давно існувала в її уяві. А реалізувати її вдалося лише за три місяці. Це легкі, летючі сукні, прикрашені старовинною вишивкою, мереживом, розписаних шовком, в яких можна світитись як на коктейльних вечірках, так і на високих прийомах.
«Мені навіть складно сказати, коли я придумала ці наряди. В голові завжди багато ідей. Цією колекцією я хотіла показати багатогранність української моди, справжній старожитний лад, красу наших жінок. В нарядах з’єднані класика і старовинна майстерність. До речі, плаття, що відкриває показ, вже було представлено на червоній доріжці в Каннах і було названо одним з кращих там, – розповіла Оксана Караванська.
За задумом дизайнера наряди демонстрували моделі різних форм.
“Це моя творча задумка. Я хотіла, щоб глядачі подивилися, послухали і змогли порівняти: прекрасна українська музика Мирослава Скорика нічим не гірше Моцарта, наші жінки, такі різні, колоритні і самобутні, наші вишивки – унікальні і завжди в тренді. Тому для показу я вибрала моделей класичних форм і пишнотілих дівчат, якими є багато українок, “- розповіла дизайнерка.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Бахмут, технологии, уикенд, фестивали, обстрелы, футбол, Киев, дизайн, люди, ЗСУ, Россия, Майдан, #Євромайдан, искусство, живопись, музыка, зима, Новый Год, Александр Зубко, Війна, Киевщина, политика, Путин, джаз, юмор, стихийные бедствия, спорт, Донбасс, Дмитрий Дятлов, учения, автомобили, передовая, культура, Україна, военная техника, столкновения, фотоконкурсы, Динамо, Польша, соревнования, мода, оккупация, авиация, Сергей Смоленцев, дети, ВМС, фотография, Порошенко, США, выборы, суд, праздники, пандемия, Китай, туризм, пожары, Одесса, архитектура, медицина, карантин, животные, путешествия, пляжи, коронавирус, Зеленский, корабли, протесты, сборная Украины, терроризм, фотопроект, пейзажи, ДСНС, выставки, город, Верховная Рада, митинги, акции, самолеты, мир, история, Київ, экология, портрет, война, ВСУ, общество, Львів, церковь, НАТО, марш, Нацгвардия, женщины, традиции, Велика Британія, фотоподборки, солдат, Париж, Шахтер, полиция, природа