НОВИНИ ДНЯ: Місячний посівний календар на липень 2026 року: сприятливі і несприятливі дні  Спека вдарить на повну: на Київщині очікуються аномальні температури  Окупант пригрозив Кремлю повстанням і звернувся до Путіна: Пєсков відреагував  Лукашенко прилетів до Путіна після прохання не втягувати Білорусь у війну  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 27 червня  До +40 градусів: на Україну суне сильна спека з Африки  Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
17.07.2018   Карпати, Україна   zak-kor.net
36416 Метки:  Карпаты, туризм, лето, ЗОЖ.

Неймовірні Карпати: історія одного походу

Літо - відмінна пора для відпочинку з друзями. Одним із чудових рішень є похід у гори. Саме таке дозвілля й обрав закарпатський фотограф Сергій Денисенко, який нещодавно повернувся з мандрівки Карпатами. Фотограф докладно описав етапи подорожі компанії, а також оприлюднив авторські світлини, на яких передав і емоційні враження туристів, і погодні настрої, що часто змінювалися, і творчий погляд із високогір'я.
"Як кажуть туристи, у поході під дощем суп можна їсти вічно. Вирушаючи в цю подорож, ми ще не знали, що нас чекає. Якби знали, можливо, залишилися б удома. Але ми все-таки пішли.
П'ятниця, 13-е.
О 4 ранку виїхали на бусику з Ужгорода, доїхали до кінця села Луги. Там пересіли на бортовий "УАЗик" і їхали вгору, поки у нього не закипів мотор. Тут і стартував безпосередньо сам похід. На першому перевалі всі намастилися кремом від засмаги. Це стало головною темою для жартів в наступні два дні. Піп Іван здалеку нам позував, але коли ми підійшли ближче, сховався в хмару. Перекусили біля обсерваторії і пішли вниз. Погода стала псуватися, почав крапати дощик. Ми спустилися в мальовничу долину і встановили табір.
Субота, 14-е.
Вранці ми встигли поснідати, просушити намети, зібратися і вийти на хребет. І тут гостинні Чорногори показали всю свою привітність. Хмари перетворилися в одну суцільну хмару, яка огорнула все навколо. Пішов дрібний дощ. Видимість - метрів 20. І ще вітер. Іноді він дув з такою силою, що треба було впиратися палицею в схил, щоб не полетіти в Івано-Франківську область. Вибору у нас не було - треба йти. І ми йшли. Йшли через гори Менчул, Бребенескул, Ребра, Туркул, Пожижевська, обходячи вершини траверсом, йшли повз озер Бребенескул і Несамовите. Ми йшли по одному з найкрасивіших хребтів українських Карпат і нічого не бачили. Черевики забули, що таке gore-tex і відчайдушно хлюпали. Але у нас була мета - будиночок на схилі Говерли, де можна переночувати. І доля нагородила нас за страждання - будиночок був вільний. І там було сухо, а це головне. Вигребли купу сміття і розташувалися на нічліг. Грузинський коньяк, макарони по-флотськи, теплий спальник - життя прекрасне! Але фотографій цього дня в альбомі майже не буде. Шкода було камеру діставати і фотографувати всередині хмари було нічого.
Неділя, 15-е.
Вранці поснідали, натягнули на себе вологі речі, взули мокрі черевики і вийшли в дощ. На цей день у нас був запланований найдовший перехід - близько 25 км. Але практично весь час вниз. Погода почала поліпшуватися, дощ іноді стихав, туман розсіювався і можна було щось сфотографувати. На траверсі Петроса зустріли знайомих джиперів. Вони сказали, що нас не розуміють і поїхали далі, усі такі причесані і в білих футболках. А ми спустилися з Говерли, обійшли Петрос і пішли в село Кваси. А там нас вже чекало пиво, піца і бусик, тобто happy end.
Ще про туристів. Ми зустрічали їх досить багато, незважаючи на погоду. Здивувало екіпірування, точніше його відсутність. Люди йдуть в гори в тканинних кросівках, а деякі - в кедах або навіть сандалях на босу ногу. Захист від дощу - одноразовий дощовик. Ми вирішили, що десь в найближчому селі повинен бути триповерховий супермаркет "Світ поліетіленових дощовиків". У районі Туркула зустріли двох з велосипедами. У них був розгублений вигляд. І ще закон: чим ближче до села, тим чистіші туристи. На думку корів, які жують траву і спостерігають за людськими потоками вгору і вниз, туристи йдуть вгору, щоб забруднитися.
Ось такі у нас вийшли пригоди в Карпатах".

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
общество, выборы, Александр Зубко, Львів, портрет, сборная Украины, передовая, фестивали, Сергей Смоленцев, дизайн, спорт, Київ, митинги, архитектура, Україна, мода, авиация, учения, пандемия, марш, коронавирус, ВСУ, животные, выставки, джаз, Китай, терроризм, технологии, праздники, #Євромайдан, ЗСУ, солдат, люди, пожары, юмор, Нацгвардия, полиция, суд, Одесса, Новый Год, музыка, уикенд, Киев, Россия, природа, Війна, НАТО, фотоконкурсы, футбол, Польша, Зеленский, мир, Донбасс, искусство, город, женщины, пляжи, военная техника, Росія, Майдан, США, традиции, обстрелы, Париж, соревнования, Бахмут, пейзажи, карантин, ДСНС, фотография, Динамо, война, автомобили, туризм, стихийные бедствия, дети, церковь, Порошенко, живопись, фотопроект, Шахтер, культура, Дмитрий Дятлов, медицина, протесты, Верховная Рада, история, политика, ВМС, столкновения, путешествия, Путин, зима, акции, Велика Британія, корабли, Киевщина, фотоподборки, самолеты, оккупация