НОВИНИ ДНЯ: Дешевше за ракети, швидше за звук: США відновлюють випробування "гармати майбутнього"  Перший молодик весни 2026: кінець складного періоду - що чекає на кожен знак Зодіаку  Ціни на популярний овоч в Україні різко впали: у чому причина  Місячний гороскоп на 16–22 березня: що рекомендується робити кожного дня тижня  США обговорюють із союзниками спільне патрулювання Ормузької протоки  Таропрогноз на тиждень від 16 до 22 березня 2026 року — час, коли ілюзії розвіюються  Я не підривав "Дружбу": Зеленський назвав строки ремонту нафтопроводувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
09.10.2018   Київ, Україна   Facebook/ Кличко - мер

Кличко відкрив першу чергу нового парку на Троєщині

Мер Києва Віталій Кличко відкрив першу чергу нового парку на Троєщині. Парк створили в Деснянському районі - вздовж проспекту генерала Ватутіна між вулицею Оноре де Бальзака та проспектом Маяковського.
“Поки ще тепло, ми не припиняємо роботи з облаштування столичних зелених зон. І сьогодні відкриваємо першу чергу ще одного із запланованих на цей рік - нового парку на Троєщині, - сказав Кличко. - На місці новоствореного парку раніше були хащі, тому перед початком робіт тут розчистили територію, вирівняли ландшафт, пересадили частину дерев. І ми бачимо, яка тут тепер гарна і комфортна зона відпочинку. І як багато людей приходять вже сюди”, - зазначив мер.
Другу чергу парку планується відкрити наступного року. Загальна площа нового парку сягатиме 9,5 га. Сьогодні презентували облаштовану першу чергу на 2,3 га.
У новому парку встановили сучасні лави, урни для сміття, енергозберігаюче LED-освітлення, навігаційні покажчики та зрошувальну систему. Здійснили озеленення території. Також у зоні відпочинку облаштували прогулянкові доріжки з фібробетону та ФЕМ, велосипедні доріжки. Розчистили озеро та укріпили берег. Є у новій зоні відпочинку й майданчик для занять спортом і альтанка. А для малечі встановили два дитячих майданчики. Збудували також будиночок садівника із вбиральнею та відремонтували голуб’ятню поруч із парком. На відкриття нової зони відпочинку прийшло багато місцевих мешканців. А на кожній з локацій парку діти і підлітки влаштували танцювальний флеш-моб.
Вартість капітального ремонту парку з водними об’єктами – 48 млн. грн. Всього цього року на оновлення парків та скверів, відзначив Кличко, столична влада виділила рекордну суму - понад 200 млн грн. Цього року в столиці після капремонту до Дня міста відкрили першу чергу оновленого парку “Володимирська гірка” в центрі міста. Згодом - парк «Відрадний» в Солом’янському районі, першу чергу парку «Перемога» в Дніпровському районі, сквер на Подолі біля кінотеатру “Жовтень” та другу чергу парку «Наталка» на Оболоні. Облаштували і першу чергу парку "Муромець" у Деснянському районі та встановили в ньому скульптуру Іллі Муромця. Оновили Сирецький парк в Шевченківському районі столиці.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Донбасс, ВСУ, Китай, ДСНС, США, передовая, живопись, война, пляжи, суд, церковь, музыка, терроризм, Бахмут, портрет, пейзажи, мода, солдат, история, ВМС, Киев, Путин, пожары, Майдан, #Євромайдан, Польша, традиции, юмор, Україна, оккупация, марш, зима, карантин, город, культура, Динамо, соревнования, полиция, выборы, искусство, Нацгвардия, пандемия, ЗСУ, спорт, дети, авиация, футбол, общество, Дмитрий Дятлов, корабли, выставки, акции, автомобили, митинги, фотоподборки, коронавирус, мир, туризм, люди, Сергей Смоленцев, Зеленский, путешествия, Новый Год, НАТО, учения, Верховная Рада, Россия, столкновения, стихийные бедствия, архитектура, обстрелы, фотоконкурсы, праздники, Александр Зубко, дизайн, Війна, женщины, джаз, экология, фестивали, самолеты, политика, Київ, технологии, Шахтер, Львів, протесты, Париж, уикенд, животные, военная техника, Порошенко, Одесса, фотопроект, Крым, природа, медицина, Киевщина, фотография, сборная Украины