НОВИНИ ДНЯ: Цей фрукт уповільнює процес старіння — він є у кожному магазині  Кремль розпочав нову операцію проти України: як хочуть використати в цьому Європу  Компанія Цукерберга звільняє кожного п'ятого співробітника заради інвестицій у ШІ  Україна "перемолотила" наступ Росії новою тактикою: у The Telegraph розповіли, до чого тут дрони  Забудьте про цибулиння: додайте лише одну ложку — і отримаєте крашанки кольору мімози  Україні прогнозують теплу неділю з невеликою хмарністю  Уряд виділить понад 11 млрд гривень на захист критичної інфраструктури, - Свириденковсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
05.12.2018   Україна   rnbo.gov.ua

Випробування українських ракет на військовому полігоні в Одеській області

Прес-служба РНБО Украни: «Випробування українських ракет довели, що Україна здатна захистити свої рубежі на Чорному та Азовському морі. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після закінчення випробувань на військовому полігоні в Одеській області. За його словами, під час випробувань було досягнуто важливих результатів, зокрема, проведено успішну льотну перевірку українських крилатих ракет, та відпрацьовано систему берегової оборони за допомогою модернізованого ракетного комплексу С-125.
«Завдання, яке було поставлене сьогодні для крилатих ракет, - перевірка на дальність та точність ураження надводних цілей», - сказав Секретар РНБО України, додавши, що ціль було знищено на відстані 280 кілометрів. Турчинов повідомив, що для перевірки результатів ураження цілей на великій дальності була задіяна авіація, а також обладнано спеціальний пункт на острові Зміїний.
Окрім того, О. Турчинов сказав, що для посилення берегової оборони здійснено перевірку точності та надійності враження плавзасобів умовного противника ракетними комплексами С-125, що пройшли глибоку модернізацію на підприємствах українського ОПК.
«За результатами ураження плавзасобів, модернізовані С-125 довели свою ефективність. Відбулось 8 пусків під час яких було знищено 8 надводних цілей. Це дуже гарний результат, який доводить, що ці модернізовані комплекси здатні забезпечити надійний захист від агресії як з повітря, так і з моря, та значно посилять берегову оборону Чорноморського та Азовського узбережжя», - наголосив О. Турчинов.
Після завершення випробувань Секретар РНБО України провів нараду з провідними розробниками ракетної техніки та військовим керівництвом для визначення пріоритетних напрямків посилення захисту Чорноморсько-Азовського регіону. Нарада відбулася в новому командно-штабному пересувному спеціальному телекомунікаційному комплексі, який був задіяний для координації ракетних стрільб».

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Динамо, Польша, пандемия, портрет, традиции, ВМС, выборы, Нацгвардия, стихийные бедствия, корабли, Київ, туризм, солдат, архитектура, мир, Бахмут, обстрелы, джаз, дизайн, выставки, живопись, карантин, Велика Британія, соревнования, Війна, самолеты, культура, пляжи, город, учения, Шахтер, #Євромайдан, уикенд, Україна, природа, ВСУ, акции, коронавирус, Сергей Смоленцев, люди, Киев, мода, Путин, оккупация, Киевщина, экология, дети, военная техника, марш, Верховная Рада, футбол, спорт, Майдан, Донбасс, Россия, фотопроект, Одесса, Зеленский, Порошенко, авиация, фестивали, сборная Украины, США, Александр Зубко, животные, ЗСУ, ДСНС, передовая, суд, НАТО, праздники, фотоподборки, история, автомобили, Китай, фотоконкурсы, женщины, пожары, музыка, война, зима, протесты, искусство, технологии, Новый Год, митинги, пейзажи, политика, столкновения, путешествия, церковь, терроризм, юмор, общество, Париж, Львів, фотография, Дмитрий Дятлов, медицина, полиция