НОВИНИ ДНЯ: Молдова приховує план реінтеграції Придністров’я: що це означає для регіону  Половина європейців вважають Трампа ворогом Європи  Холодний Місяць 5 грудня: гороскоп для всіх знаків зодіаку для останньої Суперповні у році  Зима на паузі? Що буде з погодою в Україні 5 грудня і де можливі пориви вітру  Починається біла смуга: 3 китайські знаки зодіаку, які будуть найщасливішими у грудні 2025 року  Путін насолоджується війною: CNN розкриває, чому реальний мир "фюреру" не потрібний взагалі  Путін має заплатити за війну проти України: The Telegraph назвали можливий сценарійвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
05.12.2018   Україна   rnbo.gov.ua

Випробування українських ракет на військовому полігоні в Одеській області

Прес-служба РНБО Украни: «Випробування українських ракет довели, що Україна здатна захистити свої рубежі на Чорному та Азовському морі. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після закінчення випробувань на військовому полігоні в Одеській області. За його словами, під час випробувань було досягнуто важливих результатів, зокрема, проведено успішну льотну перевірку українських крилатих ракет, та відпрацьовано систему берегової оборони за допомогою модернізованого ракетного комплексу С-125.
«Завдання, яке було поставлене сьогодні для крилатих ракет, - перевірка на дальність та точність ураження надводних цілей», - сказав Секретар РНБО України, додавши, що ціль було знищено на відстані 280 кілометрів. Турчинов повідомив, що для перевірки результатів ураження цілей на великій дальності була задіяна авіація, а також обладнано спеціальний пункт на острові Зміїний.
Окрім того, О. Турчинов сказав, що для посилення берегової оборони здійснено перевірку точності та надійності враження плавзасобів умовного противника ракетними комплексами С-125, що пройшли глибоку модернізацію на підприємствах українського ОПК.
«За результатами ураження плавзасобів, модернізовані С-125 довели свою ефективність. Відбулось 8 пусків під час яких було знищено 8 надводних цілей. Це дуже гарний результат, який доводить, що ці модернізовані комплекси здатні забезпечити надійний захист від агресії як з повітря, так і з моря, та значно посилять берегову оборону Чорноморського та Азовського узбережжя», - наголосив О. Турчинов.
Після завершення випробувань Секретар РНБО України провів нараду з провідними розробниками ракетної техніки та військовим керівництвом для визначення пріоритетних напрямків посилення захисту Чорноморсько-Азовського регіону. Нарада відбулася в новому командно-штабному пересувному спеціальному телекомунікаційному комплексі, який був задіяний для координації ракетних стрільб».

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
ДСНС, пандемия, суд, Киев, юмор, сборная Украины, карантин, США, пейзажи, медицина, музыка, военная техника, соревнования, дети, джаз, Сергей Смоленцев, футбол, оккупация, пожары, природа, Россия, люди, живопись, город, марш, традиции, передовая, Париж, женщины, война, спорт, выставки, мода, Майдан, портрет, фотография, визиты, дизайн, политика, Львів, автомобили, учения, Донбасс, фестивали, архитектура, история, Александр Зубко, солдат, фотоподборки, Війна, церковь, уикенд, искусство, авиация, Путин, акции, Бахмут, туризм, Зеленский, Киевщина, Динамо, Порошенко, Верховная Рада, Київ, Дмитрий Дятлов, ВМС, терроризм, ЗСУ, культура, общество, коронавирус, Китай, животные, Крым, пляжи, Польша, столкновения, Нацгвардия, обстрелы, фотопроект, полиция, фотоконкурсы, #Євромайдан, технологии, зима, протесты, праздники, Одесса, митинги, корабли, мир, самолеты, путешествия, Новый Год, НАТО, выборы, ВСУ, Україна, Шахтер, стихийные бедствия