НОВИНИ ДНЯ: Свята минули, ціни пішли вгору: що відбувається з продуктами в Україні  В Україні планують збільшити оплачувану відпустку до 28 днів: подробиці  Морози не покинуть Україну до кінця місяця: коли чекати на потепління  Новий заступник голови СБУ і не тільки: Зеленський затвердив кадрові перестановки  Гороскоп на 13 січня для всіх знаків зодіаку: кому день відкриє нові перспективи  Рютте: РФ застосовує "Орєшнік", щоб зламати підтримку України з боку НАТО  Гороскоп на 13 січня за картами Таро: Козерогам - перевантаження, Рибам - ілюзіївсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
05.12.2018   Україна   rnbo.gov.ua

Випробування українських ракет на військовому полігоні в Одеській області

Прес-служба РНБО Украни: «Випробування українських ракет довели, що Україна здатна захистити свої рубежі на Чорному та Азовському морі. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після закінчення випробувань на військовому полігоні в Одеській області. За його словами, під час випробувань було досягнуто важливих результатів, зокрема, проведено успішну льотну перевірку українських крилатих ракет, та відпрацьовано систему берегової оборони за допомогою модернізованого ракетного комплексу С-125.
«Завдання, яке було поставлене сьогодні для крилатих ракет, - перевірка на дальність та точність ураження надводних цілей», - сказав Секретар РНБО України, додавши, що ціль було знищено на відстані 280 кілометрів. Турчинов повідомив, що для перевірки результатів ураження цілей на великій дальності була задіяна авіація, а також обладнано спеціальний пункт на острові Зміїний.
Окрім того, О. Турчинов сказав, що для посилення берегової оборони здійснено перевірку точності та надійності враження плавзасобів умовного противника ракетними комплексами С-125, що пройшли глибоку модернізацію на підприємствах українського ОПК.
«За результатами ураження плавзасобів, модернізовані С-125 довели свою ефективність. Відбулось 8 пусків під час яких було знищено 8 надводних цілей. Це дуже гарний результат, який доводить, що ці модернізовані комплекси здатні забезпечити надійний захист від агресії як з повітря, так і з моря, та значно посилять берегову оборону Чорноморського та Азовського узбережжя», - наголосив О. Турчинов.
Після завершення випробувань Секретар РНБО України провів нараду з провідними розробниками ракетної техніки та військовим керівництвом для визначення пріоритетних напрямків посилення захисту Чорноморсько-Азовського регіону. Нарада відбулася в новому командно-штабному пересувному спеціальному телекомунікаційному комплексі, який був задіяний для координації ракетних стрільб».

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
обстрелы, Динамо, солдат, выборы, сборная Украины, дети, самолеты, полиция, Париж, ВМС, общество, пожары, ДСНС, пейзажи, пандемия, история, автомобили, люди, Велика Британія, Бахмут, технологии, Киевщина, музыка, передовая, Зеленский, праздники, Новый Год, Нацгвардия, Сергей Смоленцев, ВСУ, Александр Зубко, протесты, Польша, фотография, Порошенко, политика, медицина, терроризм, Війна, джаз, фотоконкурсы, коронавирус, #Євромайдан, оккупация, учения, портрет, выставки, туризм, уикенд, юмор, Китай, Майдан, церковь, НАТО, путешествия, фотоподборки, Донбасс, война, Верховная Рада, Россия, карантин, ЗСУ, стихийные бедствия, Шахтер, мода, мир, Київ, авиация, пляжи, живопись, соревнования, женщины, природа, город, Дмитрий Дятлов, традиции, марш, военная техника, фестивали, Україна, Львів, акции, Карпаты, дизайн, столкновения, митинги, Путин, фотопроект, искусство, архитектура, Одесса, суд, зима, США, корабли, Киев, культура, спорт, футбол, животные