НОВОСТИ ДНЯ: Раскрыта одна из загадок лунных кратеров  У NASA змогли перетворити космічні фото на музику  Молдова в ООН закликала Росію вивести війська з Придністров'я  Марченко розповів про перехід до накопичувальних пенсій - що пропонує уряд  Уряд удосконалив процедуру здешевлення сільгосптехніки  Солнце и +22: когда в Украину вернется теплая погода  Рейтинг партій: за кого голосували би українці на початку осенівсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.12.2018   Україна   Радіо Свобода

«Дівчата зрізають коси»: жінки, які пішли на війну

У Києві презентують книгу «Дівчата зрізають коси» – це спогади жінок-військових, які стали на захист України від російської військової агресії на Донбасі. Кожна з них пішла на фронт, бо відчула, що має боронити рідну землю. Для багатьох найстрашнішим елементом війни виявились не обстріли чи відсутність комфортних умов, а втрата бойових побратимів, яких не змогли врятувати.
Усі історії, що увійшли до книги, були записані воєнною кореспонденткою Євгенією Подобною з листопада 2017-го до липня 2018 року.

Марина «Ксена» Валицька, «Правий сектор», 54-а окрема механізована бригада, 46-й окремий батальйон «Донбас-Україна»: «У грудні 2016 року, коли була битва за «ліс» – лісосмугу на Світлодарській дузі, яка була під контролем бойовиків. У нас було найбільше загиблих і поранених. Звісно, той день ніколи не забудеться. Я тоді втратила п’ятьох побратимів. Тоді я була на командному пункті батальйону, задіяна як помічник замполіта... Я почула, що в нас є загиблий. Першим убили нашого командира – «Шайтана». Але потім я не знала, на якій стадії зараз бій. Повідомляли час від часу: той поранений, той зник безвісти, той убитий».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
показы, мода, животные, политики, портрет, досуг, передовая, Китай, тест-драйв, Новый Год, пандемия, Порошенко, парады, выборы, Одесса, знаменитости, Карпаты, Нацгвардия, фотоконкурсы, традиции, сборная Украины, карантин, Майдан, оккупация, мир, футбол, ЗСУ, коронавирус, самолеты, Путин, природа, Лига Чемпионов УЕФА, дети, фестивали, политика, США, спорт, Россия, соревнования, юмор, ВМС, заводы, пожары, ВСУ, АТО, общество, митинги, учения, марш, праздники, религия, корабли, фотоподборки, медицина, Шахтер, Динамо, пейзажи, #Євромайдан, выставки, акции, суд, архитектура, город, уикенд, Сергей Смоленцев, НАТО, живопись, люди, Дмитрий Дятлов, ДСНС, Киев, Верховная Рада, фотопроект, стихийные бедствия, протесты, Донбасс, Александр Зубко, Львів, фотография, туризм, джаз, столкновения, технологии, солдат, зима, Зеленский, церковь, автомобили, культура, полиция, путешествия, искусство, пляжи, женщины, экология, дизайн, авиация, история, музыка, война