НОВИНИ ДНЯ: Чи можливі вибори в Україні під час війни: в Раді зробили заяву  "Демілітаризована зона" з подвохом: в ЗМІ вскрили "підводний камінь" плану США  Кремль панічно відкидає будь-які вибори в Україні: в ISW розкрили справжні наміри Путіна  Більше не паперовий. Військовий квиток у "Резерв+" зробили основним  Скринінг здоров’я 40+: як безкоштовно перевірити серце, цукор у крові та психіку  Експерт розкрив, що насправді стоїть за гучними словами Трампа про "мир в Україні"  Як святкували Святвечір наші предки — що з їхніх звичаїв популярне ще й досівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
14.03.2019   Київ, Україна   Радіо Свобода, УНІАН

День українського добровольця

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця. Постанову про встановлення на цю дату такого дня Верховна Рада ухвалила 2017 року з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України».
Зранку урочисті заходи провели в столиці у військових частинах Національної гвардії, де, зокрема, дислокується батальйон оперативного призначення НГУ імені генерала Сергія Кульчицького. До Дня добровольця армійцям батальйону вручили державні нагороди від глави держави та Верховної Ради. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих. Військовослужбовці батальйону Кульчицького поклали квіти до меморіалу Небесної Сотні в Києві та біля пам'ятника добровольцям на Троєщині.
У березні 2014 року близько 500 добровольців зі Самооборони Майдану вирішили стати резервістами Національної гвардії України і вирушили на полігон у село Нові Петрівці. Уже у квітні того ж року перші 300 резервістів склали присягу на вірність українському народові. На сході країни військовослужбовці батальйону із травня 2014-го. Вони серед перших зайшли у звільнений Слов'янськ, брали участь у боях за Дебальцеве та Станицю Луганську. Бойовим навчанням і злагодженням добровольців командував начальник Управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління Національної гвардії України генерал-майор Сергій Кульчицький. 29 травня 2014 року Кульчицький і ще 11 військовослужбовців загинули внаслідок катастрофи вертольота Мі-8, підбитого проросійськими бойовиками.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
солдат, военная техника, марш, Александр Зубко, фотоконкурсы, фестивали, Бахмут, ВМС, коронавирус, Динамо, Львів, выставки, мир, природа, США, Новый Год, война, юмор, автомобили, Дмитрий Дятлов, соревнования, история, уикенд, Верховная Рада, карантин, фотопроект, искусство, ДСНС, архитектура, спорт, Россия, пандемия, мода, технологии, сборная Украины, ВСУ, политика, передовая, стихийные бедствия, Сергей Смоленцев, Киев, авиация, портрет, Майдан, джаз, терроризм, живопись, самолеты, Україна, пейзажи, Крым, традиции, фотоподборки, путешествия, футбол, оккупация, НАТО, фотография, Карпаты, Одесса, Донбасс, учения, туризм, пляжи, женщины, Порошенко, общество, культура, акции, Зеленский, протесты, медицина, дети, церковь, Киевщина, Війна, Шахтер, #Євромайдан, Китай, корабли, ЗСУ, люди, пожары, город, суд, Нацгвардия, митинги, Польша, полиция, выборы, Путин, Париж, праздники, музыка, Київ, зима, животные, дизайн, столкновения, обстрелы