НОВОСТИ ДНЯ: До України йде різке похолодання: синоптик назвав точні дати  Операція "Бариня": у ГУР розповіли про долю завербованого російського лейтенанта Алфьорова  "Завжди будуть прагнути порозумітися з росіянами": Моравецький закликав Зеленського не довіряти Німеччині  Якщо ЗСУ не вийдуть до Азовського моря, війна буде довгою – ізраїльський експерт  Синоптикиня розповіла, коли до України прийдуть перші заморозки  РФ готується до довгої війни, спрямовує на оборону третину витрат з держбюджету, - розвідка  Що потрібно додати до котлет, щоб вони були соковитими: літній інгредієнт, який зробить їх ніжнимивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
09.05.2019   Київ, Україна   Дмитрий Дятлов

Сміх і тролінг – наша зброя: акція «Безсмертний Грут»

Партія «Демократична Сокира» вкотре потролила учасників акції «Безсмертний полк», цього року – ходою з портретами супергероїв всесвіту Marvel:
«Ми не любимо акцій, генеральним спонсором яких є партія Путіна і Путін особисто. Ми не любимо танців на кістках загиблих людей. І ще ми не любимо Росію і все, що з нею пов’язано. Як висновок з цих трьох тез – ми не любимо акцію «Бєссмєртний полк». Це пропагандистська акція країни-агресора. Ми не забуваємо своїх мертвих, і для того, аби не забувати, нам не потрібні демонстративні марші під кремлівські телекамери з політиками-реваншистами на чолі. Ми – проти.
Вже третій рік поспіль на 9 травня ми з друзями проводимо контр-акцію на протидію пропагандистським акціям Кремля. Кожного разу ми ставимо собі дуже просте завдання: висміяти проросійських організаторів «Бєссмєртного полка», розбити їхній пафос, зламати концепт танців на кістках, замінивши його на гумор, ганьбу та здоровий глузд. І нам це вдається. Бити пропагандистів – це додавати їм плюсів, робити картинку для Кремля. Висміяти їх, десакралізувати, наочно продемонструвати їхню жалюгідність – набагато ефективніше.
Ми організовуємо мирну протидію «Бєссмєртному полку», як ефективно робили до цього у Запоріжжі (акція «Безсмертний вовк» у 2017-му) і минулоріч у Києві (акція «Безсмертний орк»). Акція цього року має назву «Безсмертний Грут». Концепт залишається таким, яким був два роки поспіль: ми приносимо плакати інших героїв. Ми не проти того, аби згадувати ветеранів воєн. Але ми проти гібридних проросійських акцій під соусом «згадок». Сміх і тролінг – наша зброя, яка не раз доказувала власну ефективність. Герої MARVEL нам в цьому допоможуть:)».
Цього року акція відбулася відразу у декількох містах України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотоподборки, Зеленский, солдат, стихийные бедствия, история, медицина, выставки, пляжи, соревнования, военная техника, архитектура, Одесса, коронавирус, показы, пандемия, уикенд, фестивали, Киев, тест-драйв, выборы, Карпаты, экология, Донбасс, ЗСУ, США, Верховная Рада, парады, Шахтер, суд, портрет, #Євромайдан, культура, корабли, технологии, Нацгвардия, туризм, карантин, Новый Год, город, дети, передовая, учения, юмор, фотография, сборная Украины, футбол, визиты, Польша, зима, мир, митинги, Бахмут, обстрелы, Динамо, война, путешествия, ВСУ, фотопроект, пейзажи, природа, женщины, искусство, пожары, оккупация, традиции, Порошенко, самолеты, политика, Киевщина, Дмитрий Дятлов, дизайн, Сергей Смоленцев, столкновения, ВМС, терроризм, марш, фотоконкурсы, Путин, общество, полиция, праздники, НАТО, люди, Львів, Александр Зубко, Россия, музыка, Китай, животные, ДСНС, живопись, мода, акции, Крым, авиация, спорт, автомобили, протесты, церковь, Майдан