НОВОСТИ ДНЯ: Мокрий сніг, грози та сильний вітер — синоптики дали прогноз на початок тижня  Постійна присутність кораблів НАТО у Чорному морі потрібна для підтримки України, - Шмигаль  Винегрет: ТОП-5 идей из разных продуктов  Україна проінвестує 34 мільярди гривень у розвиток авіагалузі до 2030 року  Сколько черных дыр в нашей Вселенной?  Будет заливать дождями и засыпать снегом: прогноз погоды в Украине на неделю, 29 ноября-5 декабря  До 2050 року населення України може скоротитись до 35 мільйонів - ООНвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
зима, Порошенко, искусство, Зеленский, футбол, передовая, Новый Год, митинги, полиция, история, суд, фотоподборки, США, технологии, Динамо, уикенд, самолеты, Сергей Смоленцев, юмор, дети, АТО, сборная Украины, выборы, ДСНС, Донбасс, Россия, церковь, живопись, Крым, Майдан, общество, парады, пожары, фотоконкурсы, выставки, природа, война, политики, туризм, Шахтер, протесты, медицина, музыка, учения, оккупация, заводы, НАТО, Путин, ЗСУ, люди, архитектура, депутаты, мода, политика, знаменитости, Львів, праздники, путешествия, акции, Александр Зубко, экология, женщины, столкновения, город, Верховная Рада, мир, авиация, фотография, Дмитрий Дятлов, ВМС, тест-драйв, портрет, марш, стихийные бедствия, пейзажи, солдат, соревнования, Лига Чемпионов УЕФА, коронавирус, традиции, пляжи, #Євромайдан, карантин, автомобили, Нацгвардия, спорт, корабли, культура, религия, Киев, Китай, пандемия, ВСУ, Одесса, показы, животные, фестивали, Карпаты, фотопроект, дизайн