НОВОСТИ ДНЯ: Ученые нашли самое ранее производство одежды человеком   Лесные пожары вызвали гигантское цветение планктона размером с Австралию   Детектор темной материи cлучайно обнаружил темную энергию   В Солнечной системе за Нептуном нашли более 450 новых объектов  5 мифов о еде, которым давно пора в музей  Кабмін має намір заборонити працювати невакцинованим чиновникам  Неуловимая черная дыра с недостающим звеном пожирает звезду все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
23.05.2019   Київ, Україна   УНІАН

У Києві стартував фестиваль «Книжковий арсенал»

У Мистецькому арсеналі 22 травня 2019 року стартував IX Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал», який триватиме до 26 травня. Як зазначають організатори фестивалю, цього року у фокусі Книжкового арсеналу стане тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. Саме ції тематиці будуть присвячені основні спеціальні події, дискусії та лекції під час фестивалю. Переважатиме вона і в оформленні території цьогорічного арсеналу.
Цього року на фестивалі вперше працюватиме «Ветеранський намет», де буде представлена література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами. У спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького арсеналу можна буде поспілкуватися з авторами представлених творів.
Загалом на Книжковому арсеналі будуть представлені книги, комікси, журнали, ілюстрації та інша друкована продукція від основних українських видавництв та книжкових дистриб'ютерів, яку зможуть придбати усі бажаючи. Також на фестивалі-ярмарку працюватимуть стенди, організовані іноземними представницствами - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Польща, Канада та інші. Крім того, на території Книжкового арсеналу розташовані тематичні дитячі майданчики та інтерактивні розваги, а ближче до вечора відбуваються різноманітні перформанси. Працює фестиваль-ярмарок до 26 травня з 10:00 до 22:00 (24 та 25 травня до 23:00). Вартість повного квитка - 80 гривень, пільгового - 40 гривень, є також сімейні квитки за 180 гривень та абонементи на всі дні за 300 гривень. Квиток на один день дає право одноразового входу на територію Мистецького арсеналу. У разі необхідності вийти за територію Мистецького арсеналу та увійти повторно в той самий день, необхідно отримати відповідну наліпку від охорони на виході з території. Квитки можна придбати на вході, але краще зробити це заздалегідь онлайн, адже зазвичай на Книжковий арсенал вишукуються великі черги, особливо у вихідні.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
дети, футбол, политики, передовая, музыка, Зеленский, Александр Зубко, солдат, джаз, Карпаты, выставки, Майдан, соревнования, ДСНС, коронавирус, религия, Путин, Лига Чемпионов УЕФА, люди, АТО, Китай, выборы, фестивали, ЗСУ, столкновения, архитектура, пандемия, митинги, полиция, животные, юмор, фотография, технологии, корабли, Порошенко, портрет, путешествия, мир, живопись, пожары, #Євромайдан, Верховная Рада, НАТО, США, история, самолеты, карантин, парады, культура, традиции, автомобили, марш, учения, протесты, медицина, общество, мода, Динамо, фотопроект, Шахтер, сборная Украины, Новый Год, пляжи, знаменитости, показы, Львів, туризм, женщины, авиация, стихийные бедствия, Одесса, ВСУ, фотоподборки, война, фотоконкурсы, природа, дизайн, Россия, экология, Сергей Смоленцев, Киев, спорт, праздники, город, пейзажи, ВМС, Нацгвардия, акции, Донбасс, политика, тест-драйв, Крым, церковь, досуг, уикенд, зима, оккупация, суд, Дмитрий Дятлов, искусство