НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку чекає потужний переломний момент: життя різко зміниться  Зима зіграла проти Росії: несподіваний фактор, який змінив перебіг боїв  Зеленський про "енергетичне перемир'я": або у РФ у тижні 4 дні, або її ставка на війну  У Путіна розкрили, хто поїде на другий раунд переговорів з Україною  Чому Путін саме зараз влаштував терор України: в ОП зробили заяву  Росія замерзає, а Кремль мовчить: як клімат оголив слабке місце путінського режиму  72 години і США вступають у війну з РФ: Україна та Захід погодили сценарій на випадок зриву перемир'явсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
23.05.2019   Київ, Україна   УНІАН

У Києві стартував фестиваль «Книжковий арсенал»

У Мистецькому арсеналі 22 травня 2019 року стартував IX Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал», який триватиме до 26 травня. Як зазначають організатори фестивалю, цього року у фокусі Книжкового арсеналу стане тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. Саме ції тематиці будуть присвячені основні спеціальні події, дискусії та лекції під час фестивалю. Переважатиме вона і в оформленні території цьогорічного арсеналу.
Цього року на фестивалі вперше працюватиме «Ветеранський намет», де буде представлена література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами. У спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького арсеналу можна буде поспілкуватися з авторами представлених творів.
Загалом на Книжковому арсеналі будуть представлені книги, комікси, журнали, ілюстрації та інша друкована продукція від основних українських видавництв та книжкових дистриб'ютерів, яку зможуть придбати усі бажаючи. Також на фестивалі-ярмарку працюватимуть стенди, організовані іноземними представницствами - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Польща, Канада та інші. Крім того, на території Книжкового арсеналу розташовані тематичні дитячі майданчики та інтерактивні розваги, а ближче до вечора відбуваються різноманітні перформанси. Працює фестиваль-ярмарок до 26 травня з 10:00 до 22:00 (24 та 25 травня до 23:00). Вартість повного квитка - 80 гривень, пільгового - 40 гривень, є також сімейні квитки за 180 гривень та абонементи на всі дні за 300 гривень. Квиток на один день дає право одноразового входу на територію Мистецького арсеналу. У разі необхідності вийти за територію Мистецького арсеналу та увійти повторно в той самий день, необхідно отримати відповідну наліпку від охорони на виході з території. Квитки можна придбати на вході, але краще зробити це заздалегідь онлайн, адже зазвичай на Книжковий арсенал вишукуються великі черги, особливо у вихідні.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
сборная Украины, город, спорт, уикенд, Зеленский, Нацгвардия, автомобили, коронавирус, дизайн, политика, авиация, Россия, медицина, митинги, выставки, музыка, зима, суд, учения, общество, Александр Зубко, карантин, фотопроект, марш, Одесса, Новый Год, портрет, Київ, искусство, война, джаз, Путин, НАТО, Сергей Смоленцев, пандемия, Китай, ВМС, культура, Верховная Рада, Львів, #Євромайдан, военная техника, солдат, дети, стихийные бедствия, соревнования, пейзажи, футбол, история, архитектура, юмор, животные, США, фестивали, корабли, самолеты, Майдан, выборы, Бахмут, природа, мода, Динамо, Польша, терроризм, Донбасс, полиция, живопись, путешествия, протесты, традиции, Киевщина, ЗСУ, праздники, обстрелы, фотоподборки, женщины, Карпаты, оккупация, Велика Британія, передовая, туризм, технологии, ВСУ, фотография, пляжи, Україна, столкновения, фотоконкурсы, церковь, акции, Париж, Дмитрий Дятлов, пожары, ДСНС, Порошенко, мир, люди, Шахтер, Війна, Киев