НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Физики говорят, что Вселенная, возможно, существовала вечно   Hubble знайшов дивні сліди водяної пари на супутнику Юпітера  В Украине потеплеет до +20: синоптики назвали сроки  У Мінветеранів пояснили, чим займатиметься уповноважена з прав захисників і захисниць України  Одне з військових командувань США очолила жінка  Завтра Україну накриє туманвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
20.12.2019   Житомирська обл., Україна   Прес-служба командування ДШВ ЗС України

«Марунові берети» підкорюють небо: стрибки з Ан-26

Близько сотні Житомирських десантників здійснили десантування з військово-транспортного літака Ан-26.
Напередодні стрибків військовослужбовці провели передстрибкове тренування, отримали парашути та розподілились по корабельних групах. Десантники здійснювали стрибки з особистою зброєю та спорядженням. Під час десантування були відпрацьовані імітаційні елементи ведення вогню з повітря, а після приземлення - збір на площадці приземлення та виконання визначених завдань.
Десантування здійснювалося на швидкості 300 кілометрів на годину з висоти 600 метрів. Дані стрибки проводилися в рамках планового виконання програми з повітрянодесантної підготовки.
Більшість десантників вже відчули на собі швидкості літака та велику кількість адреналіну у крові, але на борту Ан-26 є і новачки, які нещодавно пройшли підготовку для виконання стрибку з парашутом саме з військово-транспортного літака, адже з нього стрибки значно відрізняються від десантування з вертольоту Мі-8 та мають підвищену складність.
Посадка проводиться в порядку, зворотньому черговості стрибка. Нарешті, літак виїхав на злітну смугу та відірвався від землі, дехто з першачків говорив, що здалося, що це відбулося зі швидкістю світла. І зацікавленістю хлопці та дівчата дивляться у вікно літака, дехто кричить із захопленістю «дивіться, наш Житомир!». Звучить сирена, випускаючий подає команду «Приготуватися!». Один за один, в один потік через вантажний люк десантники покидають повітряне судно. Ось і прийшла черга здійснювати стрибок другій корабельні групі, всі, як один, шістдесят військовослужбовців уважно слухають команди випускаючого.
Керівник стрибків майор Петро Маснюк зазначив, що під час зайнять з повітрянодесантної підготовки військовослужбовці відпрацювали завдання з десантування у тил противника для виконання визначених завдань. Усі військовослужбовці, які були залучені до здійснення стрибків з парашутом, повністю виконали навчальні завдання і удосконалили свій професійний досвід.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
люди, женщины, знаменитости, фестивали, депутаты, мода, футбол, столкновения, стихийные бедствия, фотоподборки, тест-драйв, церковь, показы, Верховная Рада, Дмитрий Дятлов, Александр Зубко, музыка, учения, уикенд, Одесса, религия, политика, пейзажи, сборная Украины, Динамо, Новый Год, оккупация, культура, экология, фотоконкурсы, самолеты, животные, живопись, заводы, искусство, Донбасс, суд, Китай, карантин, Зеленский, юмор, Карпаты, #Євромайдан, пожары, ВМС, выставки, авиация, соревнования, туризм, технологии, Россия, общество, НАТО, марш, протесты, АТО, Майдан, полиция, автомобили, дети, Нацгвардия, город, ДСНС, пандемия, Сергей Смоленцев, политики, Порошенко, пляжи, коронавирус, история, путешествия, война, передовая, спорт, мир, праздники, дизайн, традиции, архитектура, Киев, парады, Львів, ВСУ, природа, портрет, Шахтер, досуг, зима, митинги, Лига Чемпионов УЕФА, корабли, ЗСУ, Путин, выборы, фотография, солдат, медицина, акции, США, фотопроект