НОВОСТИ ДНЯ: "Хочу бути тут до перемоги України": ексучасник мафії "Якудза" майже рік воює в лавах ЗСУ  "Український рій імені Руста". Данілов анонсував появу в України дронів з дальністю 3 тисячі км  Рецепт вареників із яблуками та корицею  В Єгипті археологи знайшли дві тисячі баранячих голів  ДПСУ заявила про примусове повернення всіх ухилянтів з-за кордону: адвокат пояснив, чи це можливо  Росія не має ресурсів для нападу на Молдову – у НАТО пояснили чому  Десерт із повидла: надзвичайно смачно та простовсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
20.12.2019   Житомирська обл., Україна   Прес-служба командування ДШВ ЗС України

«Марунові берети» підкорюють небо: стрибки з Ан-26

Близько сотні Житомирських десантників здійснили десантування з військово-транспортного літака Ан-26.
Напередодні стрибків військовослужбовці провели передстрибкове тренування, отримали парашути та розподілились по корабельних групах. Десантники здійснювали стрибки з особистою зброєю та спорядженням. Під час десантування були відпрацьовані імітаційні елементи ведення вогню з повітря, а після приземлення - збір на площадці приземлення та виконання визначених завдань.
Десантування здійснювалося на швидкості 300 кілометрів на годину з висоти 600 метрів. Дані стрибки проводилися в рамках планового виконання програми з повітрянодесантної підготовки.
Більшість десантників вже відчули на собі швидкості літака та велику кількість адреналіну у крові, але на борту Ан-26 є і новачки, які нещодавно пройшли підготовку для виконання стрибку з парашутом саме з військово-транспортного літака, адже з нього стрибки значно відрізняються від десантування з вертольоту Мі-8 та мають підвищену складність.
Посадка проводиться в порядку, зворотньому черговості стрибка. Нарешті, літак виїхав на злітну смугу та відірвався від землі, дехто з першачків говорив, що здалося, що це відбулося зі швидкістю світла. І зацікавленістю хлопці та дівчата дивляться у вікно літака, дехто кричить із захопленістю «дивіться, наш Житомир!». Звучить сирена, випускаючий подає команду «Приготуватися!». Один за один, в один потік через вантажний люк десантники покидають повітряне судно. Ось і прийшла черга здійснювати стрибок другій корабельні групі, всі, як один, шістдесят військовослужбовців уважно слухають команди випускаючого.
Керівник стрибків майор Петро Маснюк зазначив, що під час зайнять з повітрянодесантної підготовки військовослужбовці відпрацювали завдання з десантування у тил противника для виконання визначених завдань. Усі військовослужбовці, які були залучені до здійснення стрибків з парашутом, повністю виконали навчальні завдання і удосконалили свій професійний досвід.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
передовая, экология, церковь, Сергей Смоленцев, мода, самолеты, военная техника, Александр Зубко, ВМС, тест-драйв, выставки, пожары, марш, Динамо, Одесса, Китай, пандемия, история, архитектура, учения, Порошенко, сборная Украины, Дмитрий Дятлов, Рождество, искусство, медицина, общество, животные, город, выборы, авиация, Нацгвардия, портрет, праздники, уикенд, живопись, коронавирус, спорт, футбол, Новый Год, митинги, ДСНС, зима, Майдан, солдат, показы, акции, юмор, Донбасс, путешествия, политика, фотоподборки, Зеленский, Карпаты, полиция, ЗСУ, Шахтер, фотография, культура, музыка, корабли, терроризм, стихийные бедствия, женщины, фотопроект, Крым, суд, пляжи, мир, дети, фестивали, Киевщина, парады, соревнования, Львів, визиты, Путин, карантин, НАТО, фотоконкурсы, пейзажи, автомобили, ВСУ, Россия, природа, #Євромайдан, обстрелы, протесты, технологии, Польша, Киев, туризм, Верховная Рада, традиции, США, дизайн, люди, война, оккупация, столкновения