НОВОСТИ ДНЯ: "Путін повторить сценарій відомого диктатора": озвучено прогноз, що його очікує  В Україні заборонили назви, пов’язані з Росією, та імперську символіку  Просто і смачно: паштет зі шпротів та яєць, який можна намащувати на хліб  Коли Великдень 2023 року: історія і традиції, народні прикмети та сильна молитва  Дощі відступають: прогноз погоди на 22 березня  Не тільки МіГи. Які літаки потрібні Україні, щоб перемогти Росію у небі  Простий рецепт паски, яка вдається завжди: Євген Клопотенко поділився хитрощамивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
14.04.2020   Київська обл., Україна   Facebook/ Дима Логгинов, Maksym Trebukhov

Приборкати пожежу поки не вдається: як допомогти? Фоторепортаж з Зони відчуження

Вчора мені вдалося відвідати підрозділи ДСНС України, що боряться із пожежою в Чорнобильській зоні.
Зранку сіли в машину та відправилися в 30 км закриту зону, де відбувається гасіння пожеж. Завдяки підтримці Загони швидкого реагування Червоного Хреста України та мережі АЗК KLO ми доставили нашу подяку та підтримку від Veterano Pizza Kyiv надзвичайникам які там працюють.
Фотографії робив наш друг Maksym Trebukhov, тож вийшов невеличкий фоторепортаж подорожі.
Сприйняття ситуації після подорожі (суб’єктивна думка):
• Все працює організовано і контрольовано. Багато пожежної техніки (близько 100 одиниць), над гасінням задіяно близько 400 вогнеборців, штаб працює чітко розуміє ситуацію в різних точках. В цілому ситуація напружена і всі сфокусовані на роботі, часу розмовляти та фотографуватися ні у кого не було.
• Приборкати (локалізувати) пожежу поки не вдається. В чорнобильській зоні верхова пожежа, дуже багато локації де горить ліс. Сам ліс вкрай сухий і тому пожежа стрімко розповсюджується. Найважливіше на даний момент – зберегти населені пункти (будинки), господарства та людей.
• Вогнеборці викладаються і роблять максимум, якій можливий в існуючий ситуації. Дуже важка робота. Ліс горить майже по всій території Чорнобильського заповідника. Поки ми їхали на машині на обрії усюди був дим від пожеж.
• Хлопці не очікували і були приємно вражені увагою до їх роботи. Моя точка зору що саме підтримка та подяка – це найцінніше що ми можемо робити для них в цій ситуації
В мережі бачив пости про те що потрібно і запити чим можна допомоги. Вже є багато ініціатив і там починають дуже різні списки – від радіостанцій до ліхтариків. Я не буду коментувати всі ці списки, однак на базі спілкування із керівництвом штаба ліквідаціїї пожежи був складений перелік над яким зараз працюють волонтери та співробітники Червоного Хреста.
Задачі які вже закриті повністю або частково:
• Бутильована питна вода. Червоний Хрест доставив 1200 літрів води і готовий надати більше при потребі.
• Каремати та спальні мішки/ковдри. Червоний Хрест надає 20 карематів, однак є потреба в більшій кількості. Також є потреба в спальних мішках.
• Респіратори та маски. Червоний Хрест надає 50 респіраторів та 100 масок, однак потрібно більше.
Відкриті питання:
• Респіратори – найбільш актуальна задача. Їх не вистачає і велике запитання де їх діставати.
• Каремати – потрібно більше, це не так критично як перший пункт, однак все рівно треба допомогти.
• Мобільні душові кабіни. Важливе питання – усюди попіл та пил, пожежники чорні від гарі.
• Потрібен один великий бойлер (від 100 літрів) для Чорнобильського підрозділу.
Якщо є бажання підтримати фінансово – надсилайте гроші Червоний Хрест України, які вже активно допомагають в цій ситуації. Реквізити за посиланням https://redcross.org.ua/donate/ або ж в терміналах I-Box.
Каремати, спальні мішки та респіратори також можна передавати в Червоний Хрест України (Пушкінська, 30) і вони вже завезуть та офіційно передадуть вогнеборцям.
Зі. Я не збираю ніяких грошей на підтримку. Будуть запитання щодо актуальності допомоги - пишіть в приват.
Автор: Дима Логгинов, сооснователь Veterano Pizza Kyiv. Фото: Максим Требухов

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотоконкурсы, портрет, Донбасс, искусство, война, женщины, Шахтер, Путин, футбол, архитектура, общество, сборная Украины, военная техника, Нацгвардия, фотография, Майдан, уикенд, авиация, город, солдат, туризм, самолеты, живопись, суд, Львів, юмор, учения, ВМС, Новый Год, митинги, Зеленский, показы, фотопроект, Верховная Рада, пандемия, Рождество, Киев, церковь, люди, выборы, стихийные бедствия, полиция, парады, обстрелы, медицина, карантин, Карпаты, дизайн, Россия, ДСНС, передовая, Александр Зубко, НАТО, марш, акции, животные, зима, фотоподборки, экология, праздники, Порошенко, пожары, Польша, терроризм, оккупация, ВСУ, выставки, природа, протесты, автомобили, пейзажи, путешествия, корабли, Китай, США, спорт, мир, столкновения, мода, история, традиции, Дмитрий Дятлов, фестивали, Киевщина, политика, Одесса, музыка, пляжи, Сергей Смоленцев, тест-драйв, культура, Динамо, визиты, коронавирус, ЗСУ, технологии, дети, Крым, соревнования, #Євромайдан