НОВИНИ ДНЯ: В Україні різко здорожчав популярний овоч: ціни злетіли майже на 80%  Війна прийшла до РФ і Кремль охопила тривога: чому для Путіна починається найнебезпечніший етап  Зеленський розкрив Путіну втрати РФ на фронті та пообіцяв їх збільшити  Ретропетля Меркурія від 13 червня до 7 серпня 2026 року: гороскоп для всіх знаків зодіаку  Сирський ухвалив жорсткі рішення через погану підготовку мобілізованих  Літо стартує з удачі: для 4 знаків зодіаку відкривається найщасливіший період за останні 12 років  У спеку жовтіє листя і в’януть плоди: чим підживити огірки, щоб не втратити врожайвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
14.04.2020   Київська обл., Україна   Facebook/ Дима Логгинов, Maksym Trebukhov

Приборкати пожежу поки не вдається: як допомогти? Фоторепортаж з Зони відчуження

Вчора мені вдалося відвідати підрозділи ДСНС України, що боряться із пожежою в Чорнобильській зоні.
Зранку сіли в машину та відправилися в 30 км закриту зону, де відбувається гасіння пожеж. Завдяки підтримці Загони швидкого реагування Червоного Хреста України та мережі АЗК KLO ми доставили нашу подяку та підтримку від Veterano Pizza Kyiv надзвичайникам які там працюють.
Фотографії робив наш друг Maksym Trebukhov, тож вийшов невеличкий фоторепортаж подорожі.
Сприйняття ситуації після подорожі (суб’єктивна думка):
• Все працює організовано і контрольовано. Багато пожежної техніки (близько 100 одиниць), над гасінням задіяно близько 400 вогнеборців, штаб працює чітко розуміє ситуацію в різних точках. В цілому ситуація напружена і всі сфокусовані на роботі, часу розмовляти та фотографуватися ні у кого не було.
• Приборкати (локалізувати) пожежу поки не вдається. В чорнобильській зоні верхова пожежа, дуже багато локації де горить ліс. Сам ліс вкрай сухий і тому пожежа стрімко розповсюджується. Найважливіше на даний момент – зберегти населені пункти (будинки), господарства та людей.
• Вогнеборці викладаються і роблять максимум, якій можливий в існуючий ситуації. Дуже важка робота. Ліс горить майже по всій території Чорнобильського заповідника. Поки ми їхали на машині на обрії усюди був дим від пожеж.
• Хлопці не очікували і були приємно вражені увагою до їх роботи. Моя точка зору що саме підтримка та подяка – це найцінніше що ми можемо робити для них в цій ситуації
В мережі бачив пости про те що потрібно і запити чим можна допомоги. Вже є багато ініціатив і там починають дуже різні списки – від радіостанцій до ліхтариків. Я не буду коментувати всі ці списки, однак на базі спілкування із керівництвом штаба ліквідаціїї пожежи був складений перелік над яким зараз працюють волонтери та співробітники Червоного Хреста.
Задачі які вже закриті повністю або частково:
• Бутильована питна вода. Червоний Хрест доставив 1200 літрів води і готовий надати більше при потребі.
• Каремати та спальні мішки/ковдри. Червоний Хрест надає 20 карематів, однак є потреба в більшій кількості. Також є потреба в спальних мішках.
• Респіратори та маски. Червоний Хрест надає 50 респіраторів та 100 масок, однак потрібно більше.
Відкриті питання:
• Респіратори – найбільш актуальна задача. Їх не вистачає і велике запитання де їх діставати.
• Каремати – потрібно більше, це не так критично як перший пункт, однак все рівно треба допомогти.
• Мобільні душові кабіни. Важливе питання – усюди попіл та пил, пожежники чорні від гарі.
• Потрібен один великий бойлер (від 100 літрів) для Чорнобильського підрозділу.
Якщо є бажання підтримати фінансово – надсилайте гроші Червоний Хрест України, які вже активно допомагають в цій ситуації. Реквізити за посиланням https://redcross.org.ua/donate/ або ж в терміналах I-Box.
Каремати, спальні мішки та респіратори також можна передавати в Червоний Хрест України (Пушкінська, 30) і вони вже завезуть та офіційно передадуть вогнеборцям.
Зі. Я не збираю ніяких грошей на підтримку. Будуть запитання щодо актуальності допомоги - пишіть в приват.
Автор: Дима Логгинов, сооснователь Veterano Pizza Kyiv. Фото: Максим Требухов

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
обстрелы, ВСУ, Війна, зима, фотоконкурсы, природа, спорт, Дмитрий Дятлов, ЗСУ, терроризм, дети, портрет, общество, военная техника, дизайн, путешествия, сборная Украины, Динамо, архитектура, Одесса, выборы, пожары, автомобили, ДСНС, Париж, Майдан, туризм, технологии, солдат, оккупация, футбол, город, медицина, соревнования, мода, фотография, пейзажи, Шахтер, пляжи, Зеленский, корабли, марш, коронавирус, Путин, Верховная Рада, полиция, акции, фотопроект, учения, Крым, Россия, джаз, Польша, столкновения, Велика Британія, протесты, США, война, юмор, авиация, женщины, праздники, музыка, самолеты, суд, Порошенко, фестивали, Україна, Китай, карантин, передовая, искусство, Киев, живопись, Новый Год, животные, люди, Київ, фотоподборки, Донбасс, мир, Александр Зубко, политика, выставки, ВМС, митинги, культура, традиции, история, пандемия, церковь, Нацгвардия, #Євромайдан, Бахмут, Киевщина, Львів, НАТО, стихийные бедствия, Сергей Смоленцев, уикенд