НОВИНИ ДНЯ: У цих знаків Зодіаку з’являться нові можливості найближчим часом  У Путіна заговорили про "сигнали" від США і зробили нову заяву щодо України: деталі  Чи буде в Україні банкнота 5000 гривень: що кажуть в НБУ про топ-номінали  Де на Місяці ховається вода: нове відкриття здивувало науковців  Як і скільки заяв подавати абітурієнтам, щоб не "пролетіти" зі вступом: пояснення МОН  Свята у серпні 2026 року: повний перелік важливих дат в Україні та світі, чи будуть додаткові вихідні  Тепло, але води в річках може стати більше: де в Україні чекати грози 15 липнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.05.2020   Київ, Україна   kyivcity.gov.ua

У столиці «Муніципальної охорони» проконтролювала ринки та МАФи

Представники Київської міської державної адміністрації спільно з КП «Муніципальна охорона» провели рейд щодо дотримання протиепідемічних вимог МАФами, які продають «швидку» їжу та напої на виніс, а також ринками столиці. Про це повідомив радник Київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.
«Під час рейду виявили роботу МАФів у парку Шевченка, але після короткої розмови, продавці зачинили кіоск. Будемо днями перевіряти, щоб вони не відновили роботу до завершення заборони на відвідування парків. Адже робота МАФів у місцях, що обмежені для відвідування, зокрема, у парках, – не допускається. Загалом тенденція непогана – власники МАФів інструктують продавців щодо протиепідемічних заходів, тому у більшості випадків порушень немає. Те саме стосується й ринків», – розповів Володимир Бондаренко. Він наголосив, що протягом дії карантину проводитимуть перевірки дотримання протиепідемічних вимог. Окрім того, рейдовим способом будуть перевіряти дотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.
Нагадаємо, що в Києві затвердили вимоги до роботи МАФів, які готують і продають «швидку» їжу та напої на виніс, а також до роботи ринків. Так, працювати можуть тільки МАФи, де приготування здійснюється всередині, без доступу споживачів, а продаж – через спеціально обладнане віконце видачі. На входах мають бути диспенсери з антисептиками, забезпечено наявність одноразових серветок, рукавичок для відвідувачів. Звичайно, що у МАФах мають дотримуватися загальних протиепідемічних вимог та дезінфекційних заходів, як то масковий режим, щоденна термометрія персоналу, організація безпечного збору використаних засобів індивідуального захисту та їх утилізація, забезпечення дотримання дистанції тощо.
Що до роботи ринків, там мають забезпечити: масковий режим працівників та відвідувачів; дистанційну термометрію на вході; недопуск на територію ринку осіб із ознаками ГРВІ; забезпечення дистанції 3 м між торговими місцями та дистанції 1,5 м між відвідувачами; дезінфекцію контактних поверхонь кожні три години; недопущення стихійної торгівлі навколо ринків; заборону на приготування та споживання їжі на місці продажу.
Варто зазначити, що агропродовольчі ринки столиці відкривають поступово за умови забезпечення ними виконання низки протиепідемічних вимог.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
женщины, история, сборная Украины, уикенд, портрет, выставки, традиции, праздники, Майдан, столкновения, Одесса, политика, полиция, Киевщина, зима, фестивали, ДСНС, марш, протесты, культура, акции, ВСУ, футбол, искусство, пандемия, пейзажи, фотография, музыка, война, спорт, технологии, суд, соревнования, фотоподборки, живопись, юмор, Сергей Смоленцев, природа, коронавирус, корабли, животные, Динамо, люди, автомобили, ВМС, митинги, путешествия, ЗСУ, Львів, мода, Росія, фотоконкурсы, солдат, передовая, Россия, медицина, Бахмут, дети, военная техника, обстрелы, Китай, пожары, Україна, Киев, Путин, Війна, церковь, терроризм, фотопроект, оккупация, архитектура, #Євромайдан, Верховная Рада, Донбасс, самолеты, Київ, пляжи, мир, Париж, авиация, дизайн, город, США, стихийные бедствия, выборы, Александр Зубко, Порошенко, джаз, Велика Британія, Зеленский, Дмитрий Дятлов, НАТО, Нацгвардия, карантин, общество, Польша, учения, Новый Год, Шахтер, туризм