НОВИНИ ДНЯ: Домашня суміш прибрала цвіль з резинки: тепер з пральної машини приємно пахне  Гороскоп на 25 серпня для всіх знаків зодіаку: кому Всесвіт подарує рідкісний шанс, а кому варто змінити свої плани  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часом  В Україні 25 серпня очікується від 8° уночі до 30° вдень  Вірменія розвернулася від Росії до ЄС: країна готує заявку на вступ  "Випустили джина з пляшки": Путін в істериці через удари України — пригрозив посилити атаки  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 25 серпнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.05.2020   Київ, Україна   kyivcity.gov.ua

У столиці «Муніципальної охорони» проконтролювала ринки та МАФи

Представники Київської міської державної адміністрації спільно з КП «Муніципальна охорона» провели рейд щодо дотримання протиепідемічних вимог МАФами, які продають «швидку» їжу та напої на виніс, а також ринками столиці. Про це повідомив радник Київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.
«Під час рейду виявили роботу МАФів у парку Шевченка, але після короткої розмови, продавці зачинили кіоск. Будемо днями перевіряти, щоб вони не відновили роботу до завершення заборони на відвідування парків. Адже робота МАФів у місцях, що обмежені для відвідування, зокрема, у парках, – не допускається. Загалом тенденція непогана – власники МАФів інструктують продавців щодо протиепідемічних заходів, тому у більшості випадків порушень немає. Те саме стосується й ринків», – розповів Володимир Бондаренко. Він наголосив, що протягом дії карантину проводитимуть перевірки дотримання протиепідемічних вимог. Окрім того, рейдовим способом будуть перевіряти дотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.
Нагадаємо, що в Києві затвердили вимоги до роботи МАФів, які готують і продають «швидку» їжу та напої на виніс, а також до роботи ринків. Так, працювати можуть тільки МАФи, де приготування здійснюється всередині, без доступу споживачів, а продаж – через спеціально обладнане віконце видачі. На входах мають бути диспенсери з антисептиками, забезпечено наявність одноразових серветок, рукавичок для відвідувачів. Звичайно, що у МАФах мають дотримуватися загальних протиепідемічних вимог та дезінфекційних заходів, як то масковий режим, щоденна термометрія персоналу, організація безпечного збору використаних засобів індивідуального захисту та їх утилізація, забезпечення дотримання дистанції тощо.
Що до роботи ринків, там мають забезпечити: масковий режим працівників та відвідувачів; дистанційну термометрію на вході; недопуск на територію ринку осіб із ознаками ГРВІ; забезпечення дистанції 3 м між торговими місцями та дистанції 1,5 м між відвідувачами; дезінфекцію контактних поверхонь кожні три години; недопущення стихійної торгівлі навколо ринків; заборону на приготування та споживання їжі на місці продажу.
Варто зазначити, що агропродовольчі ринки столиці відкривають поступово за умови забезпечення ними виконання низки протиепідемічних вимог.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Донбасс, искусство, история, общество, праздники, мода, пляжи, ДСНС, фотопроект, живопись, Росія, Сергей Смоленцев, музыка, акции, Динамо, самолеты, фестивали, уикенд, дизайн, спорт, ЗСУ, джаз, выборы, Россия, авиация, марш, #Євромайдан, фотоконкурсы, Майдан, пандемия, сборная Украины, ВСУ, Україна, Александр Зубко, передовая, фотоподборки, Путин, Париж, выставки, Зеленский, Порошенко, фотография, Одесса, митинги, автомобили, Киевщина, оккупация, война, протесты, мир, Верховная Рада, Дмитрий Дятлов, футбол, технологии, ВМС, полиция, Киев, Китай, Шахтер, столкновения, стихийные бедствия, солдат, женщины, город, пейзажи, Нацгвардия, юмор, архитектура, Львів, корабли, карантин, пожары, люди, природа, зима, путешествия, политика, Війна, Польша, Бахмут, Київ, медицина, суд, терроризм, Новый Год, коронавирус, церковь, военная техника, Велика Британія, культура, обстрелы, дети, США, соревнования, портрет, НАТО, животные, учения, туризм, традиции