НОВОСТИ ДНЯ: Похолодание в Украине усилится: ожидается до +6 днем  Турецькі археологи розкопали скелет слона, який жив тисячі років тому  Повернення до школи: традиційну форму навчання обирають дві третини учнів в Україні  Украину ждет еще два "бабьих лета": народный синоптик назвал даты  Смертність в Україні впала нижче рівня 2020 року  Росія почала масштабні навчання у Чорному морі - з авіацією та ПВО  Осень-осень: что съесть, чтобы не хандрить?все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
13.05.2020   Київ, Україна   Андрій Довгань

#стопкультурнийкарантин: світловий протест у Києві

По всій Україні відбулась акція #стопкультурнийкарантин за пом'якшення обмежень для шоу-бізнесу. В ніч на 13 травня сотні світлових променів з 5400 прожекторів світили в небо протягом трьох годин більше ніж у 25 містах України. У Києві небо підсвітили з 20 культурних локацій міста: фестивальних майданчиків, концертних залів, клубів та парків. Таким чином представники креативной індустрії вирішили призвати владу до розробки спільного плану виходу з карантину для галузі культури:
"Якщо нас не чують, то нас побачать! Пандемія Covid-19 зупинила весь світ. Коли уряди інших країн рятують свої економіки шляхом підтримки населення та бізнесу, планують поетапні виходи з карантину та прогнозують ймовірні сценарії для індустрій, український уряд ще тільки розробляє програми подолання кризи. При цьому сфера креативних індустрій та видовищних заходів знаходиться у забутті. Нас ніби не існує".
Підприємці просять знизити ПДВ на продаж квитків та офіційно встановити кінець карантинних обмежень, щоб коректно планувати масові заходи та не втрачати гроші через їх скасування. У випадку часткового зняття обмежень з кінця липня підприємці просять збільшити квоти – дозволити заповнювати зали на третину, а не обмежувати загальну кількість квитків до 300. Без роботи, за підрахунками організаторів акції, залишились близько 750 тисяч українців, які задіяні в шоу-бізнесі. 

Автор фото: Андрій Довгань

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
юмор, пейзажи, Шахтер, люди, пандемия, футбол, Новый Год, столкновения, пожары, Крым, Верховная Рада, тест-драйв, Одесса, заводы, церковь, культура, самолеты, Дмитрий Дятлов, оккупация, знаменитости, ЗСУ, дети, мода, ДСНС, суд, карантин, дизайн, уикенд, туризм, Нацгвардия, технологии, путешествия, Зеленский, солдат, передовая, корабли, медицина, музыка, зима, женщины, традиции, ВСУ, Китай, акции, политика, НАТО, искусство, фотоконкурсы, природа, война, Карпаты, Сергей Смоленцев, Киев, ВМС, показы, марш, митинги, Россия, портрет, спорт, автомобили, Донбасс, Путин, #Євромайдан, политики, Лига Чемпионов УЕФА, Майдан, коронавирус, Львів, США, религия, история, джаз, архитектура, мир, фотоподборки, экология, животные, Динамо, досуг, общество, авиация, живопись, выборы, стихийные бедствия, фотопроект, учения, полиция, пляжи, протесты, Порошенко, выставки, парады, город, соревнования, АТО, Александр Зубко, праздники, фестивали, фотография