НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
14.05.2020   Львів, Україна   УНІАН

У Львові відкрився перший в Україні автокінотеатр на даху

Кінотеатри, театри, концертні зали, клуби та інші масові розважальні заклади досі заборонені в Україні через карантин. Виключення – доволі незвична для українців розвага – автокінотеатри.
У Львові 13 травня відкрився перший в Україні автокінотеатр на даху. Розташований він на верхівці однієї з міських парковок - в ТРК "Південий".  Він працює за таким принципом: під'їжджаєте на машині, платите за "в'їзний" квиток і насолоджуєтеся кіно на великому екрані з власного авто.
В Україні автокінотеатрів не так багато, як, наприклад, у тій же Німеччині, де в період карантину туди перенесли не тільки кіно, але і концерти, і навіть проповіді.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
зима, фестивали, акции, карантин, мир, архитектура, культура, фотоконкурсы, НАТО, Динамо, авиация, марш, Дмитрий Дятлов, технологии, полиция, Крым, юмор, музыка, корабли, искусство, дизайн, военная техника, суд, Сергей Смоленцев, ДСНС, Киевщина, ЗСУ, Верховная Рада, учения, Одесса, Александр Зубко, фотопроект, показы, стихийные бедствия, спорт, природа, Нацгвардия, праздники, живопись, тест-драйв, Россия, церковь, коронавирус, парады, футбол, мода, Путин, Китай, ВСУ, пандемия, фотография, сборная Украины, Шахтер, город, обстрелы, Польша, Карпаты, солдат, медицина, передовая, общество, Киев, Зеленский, политики, уикенд, #Євромайдан, фотоподборки, Майдан, политика, АТО, животные, женщины, митинги, пожары, Львів, традиции, путешествия, пляжи, экология, столкновения, пейзажи, туризм, автомобили, люди, США, самолеты, выставки, выборы, портрет, война, визиты, протесты, Донбасс, Порошенко, соревнования, ВМС, дети, оккупация, история, Новый Год