НОВОСТИ ДНЯ: В Україні почали серійно виробляти 152-міліметрові снаряди: на них вже пишуть послання окупантам  Вчені відродили стародавні "віруси-зомбі", що століттям були заморожені під кригою озер Сибіру  Бюджетні страви на Новий рік 2023: просте меню на святковий стіл  Почали заробляти. Рекордна кількість українців хочуть залишитися в Британії  Аномальні температури: чи буде зима холодною  "Білорусь може кинутися не на Україну, а в інший бік": експерт про загрозу теракту на АЕС  Новорічні десерти: три прості рецептивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
14.05.2020   Львів, Україна   УНІАН

У Львові відкрився перший в Україні автокінотеатр на даху

Кінотеатри, театри, концертні зали, клуби та інші масові розважальні заклади досі заборонені в Україні через карантин. Виключення – доволі незвична для українців розвага – автокінотеатри.
У Львові 13 травня відкрився перший в Україні автокінотеатр на даху. Розташований він на верхівці однієї з міських парковок - в ТРК "Південий".  Він працює за таким принципом: під'їжджаєте на машині, платите за "в'їзний" квиток і насолоджуєтеся кіно на великому екрані з власного авто.
В Україні автокінотеатрів не так багато, як, наприклад, у тій же Німеччині, де в період карантину туди перенесли не тільки кіно, але і концерти, і навіть проповіді.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
природа, Крым, Динамо, протесты, Киевщина, путешествия, мир, зима, столкновения, пожары, ЗСУ, живопись, акции, НАТО, музыка, ВСУ, Львів, Россия, искусство, уикенд, Путин, праздники, культура, Новый Год, суд, обстрелы, США, портрет, Сергей Смоленцев, ДСНС, спорт, животные, показы, соревнования, Дмитрий Дятлов, экология, митинги, фотоконкурсы, фотография, традиции, выставки, дизайн, пейзажи, передовая, стихийные бедствия, выборы, Донбасс, церковь, Нацгвардия, Зеленский, история, фотоподборки, Александр Зубко, общество, политики, люди, сборная Украины, Рождество, карантин, футбол, Майдан, туризм, политика, Карпаты, пляжи, парады, полиция, женщины, технологии, солдат, марш, Верховная Рада, самолеты, Киев, мода, #Євромайдан, знаменитости, юмор, Польша, Китай, фестивали, город, Шахтер, коронавирус, автомобили, дети, оккупация, война, военная техника, ВМС, фотопроект, архитектура, корабли, визиты, Одесса, тест-драйв, учения, Порошенко, пандемия, авиация