НОВОСТИ ДНЯ: Цукрова пудра і консистенція сметани: основні секрети, як зробити ідеальну глазур на паску  Чи можуть військовослужбовці звільнитися зі служби під час воєнного стану  Синоптикиня попередила про мінливість погоди та чергове похолодання найближчими днями  Путін на тлі рекордної смертності заявив про збільшення тривалості життя в Росії: що не так  Оладки з капусти: швидка страва з простих складників  В Україні завтра дощитиме у деяких областях, вдень до +12°  Вихідні дні і свята в квітні 2023 року: коли будуть, скільки відпочиватимемовсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
02.07.2020   РФ   Радіо Свобода

«Обнулення Путіна»: протести в Росії на тлі голосування

Кілька сотень людей зібралися в центрі Москви на акцію протесту проти пропонованих змін до Конституції, голосування за які 1 липня завершилися в Росії. Серед поправок – «обнулення» президентських термінів Володимира Путіна, що дасть йому змогу знову балотуватися і залишатися при владі до 2036 року. Демонстрація відбулася мирно, люди змінювали одне одного в одиничних пікетах, по черзі тримаючи плакати біля пам'ятника Пушкіну. На площі було багато поліції, але проти протестувальників заходів не вживали. Акція протесту відбулася і в центрі Санкт-Петербурга. Жителі вимагали скасувати обнулення термінів чинного президента Володимира Путіна і не переписувати Конституцію.
1 липня в Росії головний день голосування за поправки до Конституції, був оголошений не робочим. Ділянки відчинилися вже 25 червня. Через коронавірус влада розтягнула голосування на тиждень, щоб на дільницях не було скупчення людей. Росіяни, які не встигли за минулий тиждень проголосувати у дворах, в автобусах, на дому або онлайн, в середу вирушили на ділянки.
У Конституцію РФ пропонується внести кілька сотень поправок. Серед інших, в основному документі може з'явитися згадка про Бога, поняття шлюбу як союзу чоловіка і жінки, а також може бути введений ряд соціальних норм. Крім того, зміняться повноваження прем'єр-міністра і обидвох палат парламенту, пропишуть також повноваження держради.
Поправки, серед іншого, дозволять Володимиру Путіну ще двічі обиратися на пост глави держави. Лідер країни не виключив, що скористається цією можливістю, якщо росіяни підтримають зміни. При цьому статусу референдуму це голосування не має. Громадяни можуть схвалити або відкинути тільки всі поправки разом.

Протестувальник у масці Путіна в останій день всенародного голосування за зміни до Конституції РФ, завдяки яким Путін зможе залишитися президентом до 2036 року

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Сергей Смоленцев, пожары, традиции, фотопроект, марш, Дмитрий Дятлов, праздники, юмор, Верховная Рада, пейзажи, Динамо, спорт, искусство, выборы, фотоподборки, оккупация, #Євромайдан, выставки, архитектура, карантин, Китай, солдат, полиция, живопись, показы, политика, учения, передовая, пляжи, столкновения, музыка, Киев, обстрелы, суд, Нацгвардия, ВСУ, природа, животные, мир, женщины, дизайн, соревнования, Новый Год, туризм, Александр Зубко, фестивали, культура, зима, парады, сборная Украины, стихийные бедствия, Путин, протесты, дети, автомобили, фотография, Крым, НАТО, люди, мода, технологии, визиты, США, Польша, портрет, Одесса, тест-драйв, Шахтер, путешествия, общество, ВМС, Майдан, коронавирус, город, авиация, акции, Порошенко, медицина, Россия, Донбасс, терроризм, митинги, экология, пандемия, уикенд, ДСНС, война, Зеленский, корабли, фотоконкурсы, футбол, самолеты, Киевщина, история, Карпаты, ЗСУ, церковь, военная техника, политики, Львів