НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 16 березня  Понеділок ще буде теплим, далі "посвіжішає": чого чекати від погоди в Україні 16 березня  На ці знаки Зодіаку чекає доленосний поворот уже ось-ось  Весняна наступальна кампанія росіян вже провалилася, - Зеленський  Зеленський запропонував альтернативу депутатам: або працювати у ВР, або - на фронт  Трамп пояснив, коли поверне санкції проти російської нафти  Україні прогнозують теплу неділю з невеликою хмарністювсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
31.07.2020   Мінськ, Білорусь   Радіо Свобода

Вибори у Білорусі: Тихановська зібрала понад 60 тисяч людей на мітингу в Мінську

У Мінську 30 липня в парку Дружби народів відбувся мітинг-концерт на підтримку опозиційної кандидатки у президенти Республіки Білорусь Світлани Тихановської. За даними волонтерської служби «Весна», у дозволеній передвиборчій акції взяли участь не менше 63 тисяч чоловік.
Вибори президента Білорусі заплановані на 9 серпня. На початку виборчої кампанії були затримані і заарештовані деякі опозиційні кандидати в президенти та їхні прихильники.
Сергій Тихановський, блогер, який подавався у кандидати в президенти Білорусі, а в підсумку опинився у в'язниці. Валерій Цепкало, бізнесмен, який збирав підписи та планував стати кандидатом в президенти країни. Проте їх обох не допустили, а на Цепкала з'явився компромат, що сам бізнесмен спростовує. Ще один кандидат, якого не допустили до реєстрації – Віктор Бабарика, колишній голова Белгазпромбанка. Його заарештували за звинуваченням у фінансових махінаціях.
Тепер від опозиційних сил виступили три жінки: Світлана Тихановська, дружина блогера Тихановського, – зареєстрована кандидатка у президенти Білорусі; Марія Колесникова – представниця штабу Віктора Бабарики і Вероніка Цепкало, дружина бізнесмена Цепкала. Три жінки об'єдналися в один штаб опизиційний діючому президенту Олександру Лукашенку, який перебуває при владі у Білорусі вже 26 років.

У розмові з журналістами Білоруської редакції Радіо Свобода Світлана Тихановська прокоментувала зустріч із Державним секретарем Ради Безпеки Андрієм Равковим, який повідомив про посилення заходів безпеки на виборчих акціях у зв'язку із затриманням імовірних російських бойовиків. «Дякуємо персоналу МВС, який захистить гостей на наших пікетах. Ми посилили організацію. Я думаю, що все буде гаразд, і ми будемо відчувати себе більш захищеними», – сказала Тихановська

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
пейзажи, женщины, оккупация, суд, пожары, фотопроект, церковь, выборы, праздники, мода, Велика Британія, терроризм, корабли, карантин, стихийные бедствия, спорт, Дмитрий Дятлов, традиции, общество, футбол, люди, туризм, выставки, фотоконкурсы, протесты, зима, Динамо, дети, дизайн, солдат, Порошенко, коронавирус, уикенд, Китай, Новый Год, Путин, живопись, культура, ВМС, путешествия, столкновения, Киевщина, Киев, Майдан, ЗСУ, юмор, Зеленский, Київ, медицина, ДСНС, #Євромайдан, Війна, авиация, природа, Александр Зубко, передовая, фотоподборки, Нацгвардия, портрет, война, митинги, Одесса, учения, обстрелы, Шахтер, технологии, НАТО, история, Верховная Рада, автомобили, марш, Донбасс, полиция, фестивали, город, архитектура, Бахмут, соревнования, Сергей Смоленцев, пляжи, Польша, пандемия, США, Львів, Україна, экология, искусство, политика, Россия, самолеты, мир, джаз, животные, фотография, акции, Париж, ВСУ, военная техника, сборная Украины, музыка