Фото и Видео
Фоторепортажи
25.09.2020   Закарпатська обл., Україна   Офіс Президента України

Робоча поїздка Президента України до Закарпатської області. Офіційний репортаж

У межах робочої поїздки на Закарпаття Президент України Володимир Зеленський взяв участь у представленні Стратегії розвитку Закарпатської області до 2027 року. Глава держави зауважив, що вже кілька разів приїздив у цей регіон, і висловив жаль, що через пандемію коронавірусу Закарпаття цьогоріч не змогли відвідати тисячі туристів.
«Та я вірю, що ми обов’язково здолаємо вірус, і ваш регіон знову гостинно відчинить двері для гостей з України та зі всього світу. Можу запевнити, що туристичний потенціал краю та інфраструктурні умови для жителів Закарпаття є важливим для мене питанням», – сказав Президент.
Також Володимир Зеленський оглянув перебіг капітального ремонту Берегівської центральної районної лікарні імені Бертолона Ліннера, поставив завдання включити реконструкцію пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» до «Великого будівництва». Проблему автомобільних черг на прикордонних пунктах пропуску потрібно вирішувати комплексно, адже вона має декілька аспектів, заявив Президент.
Крім того, Глава Держави підписав указ № 403/2020 про встановлення в Україні професійного свята — Дня виноградаря і винороба, яке відзначатиметься щороку в другу неділю листопада.
Закарпаття – це прекрасна частина Української держави, і дуже важливо підтримувати та розвивати цей регіон, заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки до Закарпатської області.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
полиция, парады, церковь, экология, зима, марш, солдат, #Євромайдан, Лига Чемпионов УЕФА, депутаты, Верховная Рада, коронавирус, юмор, показы, АТО, медицина, пожары, люди, выборы, автомобили, заводы, ДСНС, соревнования, Динамо, Майдан, технологии, искусство, портрет, митинги, туризм, Шахтер, природа, политика, политики, корабли, общество, фестивали, спорт, город, суд, история, фотография, Китай, столкновения, музыка, самолеты, Карпаты, футбол, животные, НАТО, стихийные бедствия, Новый Год, Зеленский, уикенд, война, мода, традиции, путешествия, карантин, Порошенко, Одесса, фотоконкурсы, живопись, Россия, Дмитрий Дятлов, Донбасс, оккупация, фотоподборки, передовая, авиация, ВМС, Львів, пандемия, Сергей Смоленцев, праздники, пляжи, мир, Киев, дети, пейзажи, женщины, дизайн, Крым, Александр Зубко, протесты, Путин, Нацгвардия, знаменитости, выставки, досуг, США, фотопроект, ВСУ, ЗСУ, акции, учения, культура, сборная Украины, тест-драйв, архитектура