Фото и Видео
Фоторепортажи
25.09.2020   Закарпатська обл., Україна   Офіс Президента України

Робоча поїздка Президента України до Закарпатської області. Офіційний репортаж

У межах робочої поїздки на Закарпаття Президент України Володимир Зеленський взяв участь у представленні Стратегії розвитку Закарпатської області до 2027 року. Глава держави зауважив, що вже кілька разів приїздив у цей регіон, і висловив жаль, що через пандемію коронавірусу Закарпаття цьогоріч не змогли відвідати тисячі туристів.
«Та я вірю, що ми обов’язково здолаємо вірус, і ваш регіон знову гостинно відчинить двері для гостей з України та зі всього світу. Можу запевнити, що туристичний потенціал краю та інфраструктурні умови для жителів Закарпаття є важливим для мене питанням», – сказав Президент.
Також Володимир Зеленський оглянув перебіг капітального ремонту Берегівської центральної районної лікарні імені Бертолона Ліннера, поставив завдання включити реконструкцію пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» до «Великого будівництва». Проблему автомобільних черг на прикордонних пунктах пропуску потрібно вирішувати комплексно, адже вона має декілька аспектів, заявив Президент.
Крім того, Глава Держави підписав указ № 403/2020 про встановлення в Україні професійного свята — Дня виноградаря і винороба, яке відзначатиметься щороку в другу неділю листопада.
Закарпаття – це прекрасна частина Української держави, і дуже важливо підтримувати та розвивати цей регіон, заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки до Закарпатської області.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
пандемия, солдат, Шахтер, футбол, технологии, искусство, традиции, карантин, акции, мода, церковь, город, заводы, животные, Динамо, фотография, Дмитрий Дятлов, праздники, экология, протесты, политика, передовая, полиция, история, мир, Карпаты, люди, суд, женщины, фотопроект, Китай, Путин, Александр Зубко, Верховная Рада, марш, фестивали, Сергей Смоленцев, медицина, Порошенко, Львів, фотоподборки, ЗСУ, уикенд, Россия, зима, общество, Крым, НАТО, культура, коронавирус, дизайн, Майдан, учения, туризм, живопись, природа, депутаты, политики, парады, путешествия, Зеленский, дети, показы, ДСНС, ВМС, автомобили, корабли, пейзажи, США, Нацгвардия, музыка, фотоконкурсы, соревнования, оккупация, стихийные бедствия, Новый Год, столкновения, война, Лига Чемпионов УЕФА, #Євромайдан, юмор, АТО, досуг, архитектура, Одесса, выборы, митинги, пляжи, Донбасс, портрет, выставки, тест-драйв, сборная Украины, спорт, Киев, знаменитости, самолеты, авиация, ВСУ, пожары