НОВИНИ ДНЯ: Помилки в записі трудової книжки, які "з’їдають" десятиліття роботи  Путін у відчаї: оглядач оцінив спроби РФ знизити катастрофічні втрати танків на фронті  Шмигаль на посаді міністра енергетики замінить всіх своїх заступників, - джерела  Падіння «Габбла» стає неминучим: чому телескоп може становити загрозу для людей  Трамп ввів 25-відсоткові мита для країн, які торгують з Іраном  Революція у дієтології та нові настанови на 2025–2030 роки — цукор, білок і пірамідальне представлення їжі  У Польщі готують зміни для українців: кого торкнуться нові правилавсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
24.11.2020   Львів, Україна   Facebook/ Oleg Samchuk

У Львові створили найбільшу реанімацію в Україні

У Львівській клінічній лікарні швидкої допомоги облаштували найбільшу в Україні реанімацію – на 100 ліжкомісць: 50 – для хворих на COVID-19 і 50 – для пацієнтів з іншими хворобами. Про це повідомляє директор Львівської клінічної лікарні швидкої допомоги Олег Самчук у Фейсбуці:
«Найбільша реанімація в Україні - 100 реанімаційних ліжок! Саме стільки їх зараз у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова. Від початку пандемії ми збільшували кількість місць, щоб мати змогу рятувати життя львів'янам та жителям області! 50 із них - для пацієнтів із Covid-19. І поряд із кожним - апарат ШВЛ! Укомплектувати ними реанімацію було принципово важливо, і нам це вдалося. Ще 50 ліжок - для пацієнтів з іншими хворобами: політравми, інсульти, інфаркти, сепсис та поліорганна недостатність, а також стани після тяжких операцій.
Завдяки портативним ренгтген- та УЗД-апаратам наші лікарі мають змогу оперативно виконувати всю необхідну діагностику. Поряд із реанімацією - КТ і МРТ. У лікарні обладнана сучасна лабораторія. Про фаховість наших співробітників навіть говорити не варто - це за замовчуванням професіонали!
Наразі в наших палатах інтенсивної терапії та реанімації перебувають 78 пацієнтів. З них біля 30 з коронавірусною хворобою. На апаратах штучної вентиляції легень наразі 13 людей. Щохвилини працівники відділення анестезіології та інтенсивної терапії працюють над тим, щоб кожен з них зміг впоратися з недугою.
Наше завдання - пройти цю пандемію з мінімальними втратами! Ми робимо для цього все, що від нас залежить! І навіть більше!».

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
авиация, сборная Украины, марш, Донбасс, праздники, культура, фотопроект, коронавирус, протесты, Бахмут, Одесса, Париж, обстрелы, люди, спорт, дети, США, передовая, церковь, #Євромайдан, экология, пляжи, суд, Китай, зима, Сергей Смоленцев, Порошенко, пожары, акции, полиция, путешествия, мода, Новый Год, оккупация, Велика Британія, общество, Александр Зубко, война, терроризм, Війна, Динамо, пейзажи, портрет, женщины, мир, технологии, политика, город, солдат, Путин, Россия, юмор, самолеты, медицина, Киев, фотография, Шахтер, Львів, НАТО, живопись, животные, военная техника, Київ, пандемия, традиции, футбол, Майдан, архитектура, ВМС, Нацгвардия, фотоконкурсы, соревнования, Україна, фотоподборки, Киевщина, природа, стихийные бедствия, ВСУ, уикенд, история, Зеленский, столкновения, выборы, туризм, корабли, ДСНС, фестивали, митинги, автомобили, Дмитрий Дятлов, Польша, Верховная Рада, джаз, ЗСУ, искусство, выставки, музыка, дизайн, учения, карантин