НОВОСТИ ДНЯ: Росії не вистачає сил утримати Херсон, на півдні зростає український опір, - CNN  Залужний опублікував відео знищення залишків російської техніки на острові Зміїний  Навчальний рік у школах Києва розпочнеться 1 вересня: що відомо  У Пентагоні визнали, що Україна дуже успішно використовує американську зброю  У Києві готують школи до 1 вересня: як навчатимуться діти  На українському ринку нових легкових авто за підсумками червня змінилася модель-бестселер  Найбагатші люди світу втратили 1,4 трлн доларів з початку року, - Bloombergвсе новости дня
Видео
12.06.2012   Киев, Украина
4382 Метки:  футбол, ЕВРО-2012, спрот.

Евро-2012. Украина - Швеция 2:1

12 июня Сборная Украины по футболу обыграла Швецию со счетом 2:1 в домашнем матче первого тура группового этапа чемпионата Евро-2012. На 53-й минуте шведы открыли счет. Гол в ворота сборной Украины забил Златан Ибрагимович. На 55-й минуте А. Шевченко сравнял счет, а на 62-й забил и второй гол.

Популярные теги
Россия, США, Донецк, юмор, фейерверки, Реал, ВОВ, животные, «Фукусима-1», образование, происшествия, Верховная Рада, кино, политика, спорт, балет, теракт, БЮТБ, вкладчики, Чернобыль, FEMEN, траур, Кабмин, пожар, мода, медали, Беларусь, писанки, Гражданин поэт, искусство, языковая политика, баскетбол, Азаров, триал, бокс, Свобода, МВФ, Формула-1, музыка, космос, милиция, Манчестер Сити, журналисты, Путин, суд, катастрофы, авиация, театр, конкурс, религия, аресты, стихийные бедствия, культура, метро, Киевгорадминистрация, памятники, автомобили, взрывы, ретро, Динамо, концерты, рекорды, здоровье, Львов, хоккей, экология, ралли, преступность, Олимпийский, коррупция, Лига Чемпионов УЕФА, Олимпиада, Выборы 2012, фестивали, Быков, Арсенал, штанга, Шахтер, дети, праздники, землетрясение, протесты, Кличко, Япония, война, профсоюзы, футбол, скульптура, Генпрокуратура, ЕВРО-2012, Янукович, Обама, Тимошенко, велосипедисты, ЧАЭС, флаги, граффити, Медведев, Днепр, митинги