Пресс-релизы
Рынок FMCG
31.05.2017 240

Опублікована програма Міжнародної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту», адресована садівничій та переробній галузям

22-23 червня 2017 року, Вінниця, Україна Розважально-готельний комплекс «Гостевія» (С. Стрижавка, 10 км від Вінниці) Офіційний сайт: forum.techdrinks.info

Головний акцент - переробка та збут фруктів і ягід. Одна з ключових тем - ягодоводство в Україні та його перспективи для ринків Європи і світу. Важлива частина конференції - переговори з представниками торговельних і ресторанних мереж.

Дводенна конференція включає теоретичну частину - лекції і доповіді експертів, прикладну - виставки-презентації фреш-продукції, продуктів переробки, техніки і технологій, а також масштабний бізнес-тур.

Конференція буде проходити під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Учасники конференції - підприємства та фермерські господарства, постачальники техніки зі зберігання, заморожування, доопрацювання, переробки і пакування продукції, представники торговельних мереж, підприємств-експортерів. Флагманами заходу стануть найбільші міжнародні компанії BAYER, VORAN (Австрія) і HAYGROVE (Польща).

Актуальними для українських садівників стануть поради та досвід делегації польських експертів зі створення успішного ягідного бізнесу: доктор Павло Кравець, доктор Мирослав Коженьовський (Bayer) і Марек Ямри (HAYGROVE).

Ознайомить  з інноваціями компанії «Артес Політехніка Україна» директор Іван Пухальський в докладі: «Новітні системи захисту саду і ягідника: наперекір граду, дощу, шкідників».

З презентацією «Підготовка плодово-ягідної продукції для сушіння і заморозки (від миття до нарізки), виготовлення плодово-ягідної консервації: соки, джеми, пюре, компоти» виступить Марина Савін, менеджер з продажу італійської компанії M.F.T. srl.

В рамках круглого столу «Інтелектуальна власність на захист ваших інвестицій» виступлять досвідчені юристи патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери».

В ході бізнес-туру, запланованого на 23 червня, учасники конференції відвідають компанію «Дари Поділля», де виробляють соки, і компанію «Аграна Фрут», яка випускає фруктово-ягідні наповнювачі,  садівниче і ягідницьке  господарства регіону -  «Агро-Еталон» і «Еко-Ніка». Для горіховодів запланований візит в фермерське господарство «Єфрем», де проведуть майстер-клас по догляду за горіховим садом.

Організатори Міжнародної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту» - інформаційно-видавничий проект «Технології та інновації».

Ознайомитися з умовами участі, зареєструватися і подивитися повну Програму можна на офіційному сайті: forum.techdrinks.info.

Сторінка конференції в Фейсбук.

Оценка материала:

5.00 / 1
Опублікована програма Міжнародної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту», адресована садівничій та переробній галузям 5.00 5 1
Пресс-релизы / Рынок FMCG
31.05.2017 240
Еще материалы раздела «Рынок FMCG»
 • Красное VS белое: Alcomag рассказывает об основных различиях между винами Красное VS белое: Alcomag рассказывает об основных различиях между винами

  Несмотря на то, что производятся эти напитки из винограда, подаем мы их при разной температуре и к совершенно разным блюдам. В чем же кроется секрет этих различий? Давайте разбираться.

  Рынок FMCG 21.02.2018 284
 • Идеальная выпечка у вас дома Идеальная выпечка у вас дома

  Как выбрать хороший духовой шкаф, чтобы ваша выпечка всегда была наилучшего качества?

  Рынок FMCG 06.12.2017 215
 • До школи на гіроборді: Нова промо-акція від START! До школи на гіроборді: Нова промо-акція від START!

  4 вересня ТМ START! розпочинає осінню промо-акцію, під час якої щодня даруватиме покупцям зі всієї України гіроборди та яскраві рюкзаки.

  Рынок FMCG 04.09.2017 550
 • Міжнародна науково-практична конференція «Технології та Інновації: від землі до готового продукту» 22-23 червня 2017р. Міжнародна науково-практична конференція «Технології та Інновації: від землі до готового продукту» 22-23 червня 2017р.

  Виробництво напоїв та інших продуктів на основі фруктів, ягід, меду, горіхів і трав - це реальний шанс для садівничих підприємств вийти на нові ринки збуту, шляхом впровадження інноваційних технологій переробки: заморозки, сушки, сублімації, консервування, виробництва джемів, сиропів, пюре, виготовлення плодово-ягідних вин, натуральних соків і фруктово-ягідних настоянок, вермутів і сидрів. Унікальну можливість дізнатися про передові методи переробки фреш-продукції і отримати інструменти для виходу на новий рівень надасть Міжнародна науково-практична конференція садівничої та переробної галузей «Технології та інновації: від землі до готового продукту».

  Рынок FMCG 26.05.2017 326
 • 7 важных понятий в рекламе на Amazon, в которых стоит разбираться 7 важных понятий в рекламе на Amazon, в которых стоит разбираться

  Реклама, как известно - двигатель продаж и Интернет - рынок Amazon не исключение. Поэтому любой продавец Amazon, будь - то Retail Arbitrage продавец или же Private Label продавец, должны разбираться когда и как правильно запускать рекламу на Amazon и как ее оптимизировать. Не знание элементарных понятий, может стоить продавцу потери дохода или даже вложенных в товар денег. 

  Рынок FMCG 09.03.2017 2448