НОВОСТИ ДНЯ: Рябошапка: Я имею право привлечь к ответственности любого, даже Коломойского  В Виннице поступления от туристического сбора возросли почти в шесть раз  В Украину идет похолодание с морозами  На Николаевщине горел поезд с пассажирами  Украинские синоптики предупредили о тумане   Лукашенко заявил, что Беларуси не нужен альянс с Россией  Молодежь - наш самый ценный клад: Зеленский поздравил студентоввсе новости дня
Политика
Украина
16.10.2019 329

Переведення стрілок вищого ступеня майстерності. Трошки конспірології. Чи ні?

Валерій Пекар: А ви не зрозуміли, в чому суть виступу Пристайка. Ви думаєте, це шантаж: або клята формула, або затягуємо пояси. А насправді йдеться про інше.


Йдеться про те, що нас готують до економічного падіння. Президент готується злити земельну реформу, яка є основним драйвером економічного зростання. Ну а заразом і решту економічних реформ – всі вони в народі непопулярні, бо праві, а переважні настрої в народі ліві. Додайте до того готовність повернути Приватбанк Коломойському та розпрощатися з підтримкою МВФ. Доведеться затягнути пояси. А хто винен? Націоналісти та радикали, які не прийняли формулу Штайнмаєра і хочуть війни, а не миру. Це вони винні у падінні рівня життя пересічного українця. Переведення стрілок вищого ступеня майстерності.
Автор: Валерій Пекар, бізнесмен, блогер, громадський діяч

Оценка материала:

4.00 / 4
Переведення стрілок вищого ступеня майстерності. Трошки конспірології. Чи ні? 4.00 5 4
Политика / Украина
16.10.2019 329
Еще материалы раздела «Украина»