НОВОСТИ ДНЯ: Российские экспортеры потеряли $6,3 миллиарда из-за экономических санкций  Киевлянам учтут в мартовских платежках ошибочно уплаченные суммы за свет  Зима в Киеве побила 139-летний температурный рекорд  ОАЭ купили у США ракетные системы Patriot на $1,5 млрд    В Минсоце объяснили, ради чего объявили войну ФЛП  Телеканалу "112" грозит внеплановая проверка за интервью с Азаровым    ЦИК создала 199 окружных избирательных комиссий все новости дня
Пресс-релизы
Другое
20.03.2012 10:46 829

В Україні з’явиться перший Річний звіт про стан розвитку благодійності

Асоціація благодійників готує перший в Україні річний звіт про стан розвитку благодійності. Зокрема, спільно з ІАЦ „Громадський простір” було проведено експертне опитування на тему «Благодійність в Україні – 2011». В опитуванні взяло участь понад 80 експертів у сферах благодійності, волонтерства, корпоративної соціальної відповідальності, відомі громадські діячі, журналісти, підприємці.

Експерти визначали кращі благодійні проекти та акції, найактивніших у сфері благодійності публічних осіб, найбільш прозорі у своїй діяльності благодійні фонди, а також аналізували найпроблемніші моменти функціонування благодійного сектора.

Результати опитування будуть публічно оприлюднені у формі «Річного звіту про стан розвитку благодійності в Україні – 2011».

У рамках підготовки звіту Інформаційне агентство RegioNews розпочало онлайн-голосування за кращих благодійників 2011 року. На сайті інформагентства за адресою http://regionews.com.ua/stan_blagodiynosti читачі можуть відповісти на запитання: «Хто з відомих осіб у 2011 році найбільш активно особисто брав участь у благодійних акціях? Які благодійні організації (фонди) здійснювали у 2011 році свою діяльність максимально публічно та відкрито? Які веб-сайти подають найбільш повну та об’єктивну інформацію про благодійність в Україні?».

Результати експертного опитування та онлайн-голосування на сайті інформагентства RegioNews будуть публічно оприлюднені у формі «Річного звіту про стан розвитку благодійності в Україні–2011». „До звіту також увійдуть аналітичні публікації, аналіз законодавчого забезпечення благодійної діяльності, статистика та основні рейтинги, які відображають стан благочинності в Україні», – повідомив президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук. За його словами, перший в Україні узагальнений звіт має на меті привернути увагу громадськості до того, що діється в секторі благодійності. Адже сьогодні у взаєминах „держава і благодійник”, „медіа і благодійник ” та „суспільство і благодійник” існує багато нерозв’язаних проблем.

На думку директора ІА RegioNews Петра Щербини, благодійність в Україні дедалі більше стає важливим інформаційним трендом, який став неодмінною частиною публічного іміджу ключових осіб у державі.

«Вперше в Україні благодійна діяльність організацій та окремих персон буде узагальнена, підсумована та проаналізована за критеріями, суміжними з рейтингами бізнес-структур, тільки показником ефективності у випадку благодійних установ та проектів стане доброта та людяність реалізована у конкретних справах. Ми впевнені, що рейтинг вітчизняних благодійників не залишить байдужими журналістів і стане своєрідним дороговказом для орієнтації у сфері добрих вчинків», – переконаний Петро Щербина.

Презентація звіту відбудеться 21 березня 2012 року об 11:00 в приміщенні інформаційної агенції RegioNews (м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б) з прямою трансляцією на сайті www.regionews.com.ua

Після презентації звіт буде передано для публікації у друковані та інтернет-видання, що цікавляться благодійною тематикою. Результати цього звіту також можуть бути використані провідними благодійними інституціями та об’єднаннями для формування суспільної стратегії розвитку благочинності в Україні.

Оценка материала:

3.80 / 5
В Україні з’явиться перший Річний звіт про стан розвитку благодійності 3.80 5 5
Пресс-релизы / Другое
20.03.2012 10:46 829
Еще материалы раздела «Другое»
 • Электроскутеры – мобильный и экономичный транспорт для всех Электроскутеры – мобильный и экономичный транспорт для всех

  Компактные и маневренные электроскутеры – это удобный транспорт для города. Если добавить к скутеру багажник, вы получите еще и очень практичное средство передвижения.

  Другое 19.02.2019 51
 • Регистрация акционерного общества: этапы и пакет документов Регистрация акционерного общества: этапы и пакет документов

  Представители среднего и крупного бизнеса в последние годы предпочитают выбирать акционерное общество как основную форму хозяйственной деятельности. АО имеет ряд отличий от ООО. Главная особенность первого заключается в том, что все регулирующие и контролирующие полномочия принадлежат акционерам, а не генеральному директору. Пройти регистрацию от начала до конца сложно без квалифицированной юридической помощи.

  Другое 19.02.2019 51
 • Доставка грузов из Китая и США в Украину Доставка грузов из Китая и США в Украину

  Доставка грузов из США и Китая – основное направление деятельности компании Turboavia. Сюда обращаются представители бизнеса, которые работают с зарубежными поставщиками, частные лица, совершающие покупки в зарубежных интернет-магазинах. Надежный перевозчик быстро доставит груз. Услуги стоят недорого, зависят от способа отправки.

  Другое 19.02.2019 58
 • "СуперПуперс": оригинальные подарки для прогрессивных людей "СуперПуперс": оригинальные подарки для прогрессивных людей

  Принято считать, что время уютных магазинчиков, в которых каждого покупателя встречают, как дорогого гостя, безвозвратно уходит. Их вытесняют с рынка огромные и безликие супермаркеты.

  Другое 19.02.2019 64
 • Уход за рулонными шторами - купить рулонные шторы в Киеве Уход за рулонными шторами - купить рулонные шторы в Киеве

  Шторы почти в любой комнате, где есть окна, нужны обязательно. Без них не обойтись, так как декор окон вовсе не является лишним.

  Другое 19.02.2019 58