НОВОСТИ ДНЯ: ЦИК перенес теледебаты на "Суспильном": Кандидаты могут успеть   В Италии ожидают бум желающих проголосовать на выборах президента Украины  Гройсман озвучил план Кабмина по "минималке"  "Победит Владимир Зеленский": Тимошенко записала видеобращение   В центре Киева ограничат движение транспорта из-за дебатов   Порошенко vs Зеленский: данные нового соцопроса  Четыре дня без еды и воды: в Кривом Роге спасли брошенную хозяином собаку все новости дня
Пресс-релизы
Другое
20.03.2012 11:46 829

В Україні з’явиться перший Річний звіт про стан розвитку благодійності

Асоціація благодійників готує перший в Україні річний звіт про стан розвитку благодійності. Зокрема, спільно з ІАЦ „Громадський простір” було проведено експертне опитування на тему «Благодійність в Україні – 2011». В опитуванні взяло участь понад 80 експертів у сферах благодійності, волонтерства, корпоративної соціальної відповідальності, відомі громадські діячі, журналісти, підприємці.

Експерти визначали кращі благодійні проекти та акції, найактивніших у сфері благодійності публічних осіб, найбільш прозорі у своїй діяльності благодійні фонди, а також аналізували найпроблемніші моменти функціонування благодійного сектора.

Результати опитування будуть публічно оприлюднені у формі «Річного звіту про стан розвитку благодійності в Україні – 2011».

У рамках підготовки звіту Інформаційне агентство RegioNews розпочало онлайн-голосування за кращих благодійників 2011 року. На сайті інформагентства за адресою http://regionews.com.ua/stan_blagodiynosti читачі можуть відповісти на запитання: «Хто з відомих осіб у 2011 році найбільш активно особисто брав участь у благодійних акціях? Які благодійні організації (фонди) здійснювали у 2011 році свою діяльність максимально публічно та відкрито? Які веб-сайти подають найбільш повну та об’єктивну інформацію про благодійність в Україні?».

Результати експертного опитування та онлайн-голосування на сайті інформагентства RegioNews будуть публічно оприлюднені у формі «Річного звіту про стан розвитку благодійності в Україні–2011». „До звіту також увійдуть аналітичні публікації, аналіз законодавчого забезпечення благодійної діяльності, статистика та основні рейтинги, які відображають стан благочинності в Україні», – повідомив президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук. За його словами, перший в Україні узагальнений звіт має на меті привернути увагу громадськості до того, що діється в секторі благодійності. Адже сьогодні у взаєминах „держава і благодійник”, „медіа і благодійник ” та „суспільство і благодійник” існує багато нерозв’язаних проблем.

На думку директора ІА RegioNews Петра Щербини, благодійність в Україні дедалі більше стає важливим інформаційним трендом, який став неодмінною частиною публічного іміджу ключових осіб у державі.

«Вперше в Україні благодійна діяльність організацій та окремих персон буде узагальнена, підсумована та проаналізована за критеріями, суміжними з рейтингами бізнес-структур, тільки показником ефективності у випадку благодійних установ та проектів стане доброта та людяність реалізована у конкретних справах. Ми впевнені, що рейтинг вітчизняних благодійників не залишить байдужими журналістів і стане своєрідним дороговказом для орієнтації у сфері добрих вчинків», – переконаний Петро Щербина.

Презентація звіту відбудеться 21 березня 2012 року об 11:00 в приміщенні інформаційної агенції RegioNews (м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б) з прямою трансляцією на сайті www.regionews.com.ua

Після презентації звіт буде передано для публікації у друковані та інтернет-видання, що цікавляться благодійною тематикою. Результати цього звіту також можуть бути використані провідними благодійними інституціями та об’єднаннями для формування суспільної стратегії розвитку благочинності в Україні.

Оценка материала:

3.80 / 5
В Україні з’явиться перший Річний звіт про стан розвитку благодійності 3.80 5 5
Пресс-релизы / Другое
20.03.2012 11:46 829
Еще материалы раздела «Другое»
 • ПАЛЬТО ПВ-56 ПАЛЬТО ПВ-56

  Вашему вниманию Элегантное пальто от MilaNova из натуральных материалов. Подробнее в статье.

  Другое 17.04.2019 64
 • Ламинирование ресниц - новый тренд в Украине Ламинирование ресниц - новый тренд в Украине

  Каждая девушка слышала о такой процедуре, как наращивание ресниц, которая позволяет каждой даме получить заветные пышные и роскошные реснички.

  Другое 17.04.2019 81
 • Где купить продукцию Dahua в Украине? Где купить продукцию Dahua в Украине?

  Китайская компания Dahua является настоящим техническим гигантом, который стал популярным благодаря качественному и доступному охранному оборудованию различного назначения.

  Другое 17.04.2019 102
 • Туристический вояж в Харьков с детьми: что нужно знать родителям Туристический вояж в Харьков с детьми: что нужно знать родителям

  Второй по величине город Украины Харьков интересен в туристическом плане не только взрослым, но и детворе. Если вы хотите сменить обстановку и отдохнуть, но не можете оставить ребёнка одного дома, то устройте себе маленькое путешествие с ребёнком. Не забудьте зарядить смартфон, чтобы запечатлеть все моменты радости и восторга своего чада.

  Другое 17.04.2019 81
 • Как поддерживать идеальную чистоту в офисе Как поддерживать идеальную чистоту в офисе

  Компании разного уровня и направления активно пользуются услугами клининговых служб, передавая им функции по уборке офисов. Это удобный и выгодный формат работы.

  Другое 17.04.2019 92