Фото и Видео
Фоторепортажи
08.11.2019   Київ, Україна   informator.ua,

У Києві провели Всеукраїнський диктант національної єдності

У п’ятницю, 8 листопада, в Україні провели традиційний радіодиктант Всеукраїнської єдності. Усі охочі мали змогу написати його і перевірити свої знання рідної мови. Диктант проводиться щорічно в рамках святкування Дня української мови та писемності.
До написання радіодиктанту могли долучитися усі бажаючі, тому в Колонній залі КМДА зібралися студенти, викладачі, професори та державні чиновники. Серед гостей були представники різної вікової категорії та професій — від студентів до держслужбовців. Для гостей виступив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Дмитро Загуменний. Він розповів, що разом із колегами долучиться до флешмобу та перевірить грамотність у своєму кабінеті. Також Загуменний зазначив, що близько 150 його колег писатимуть диктант.
Присутні слідкували за трансляцію на великому встановленому екрані. Текст склав та зачитав мовознавець Олександр Авраменко, напередодні він попередив, що вніс норми нового правопису. Диктант отримав назву «Від бересту — до цифри» і розповів про технології, що допомагають українцям обмінюватися інформацією.
Писати диктант прийшли багато учасників, які брали участь у флешмобі минулого року. Вони розповіли, що цього року диктант був зрозумілим і не важким, тому сподіваються на хороші результати. Вперше за дев’ятнадцять років написання диктант можна було перевірити через 15 хвилин після його завершення. Надіслати свій текст учасники могли у вигляді фото, скану або скріншоту із вказаною зворотньою адресою на електронну скриньку Українського радіо, у приватні повідомлення на сторінці Українського радіо у Facebook, або Viber. Автори безпомилкових диктантів отримають заохочувальні призи.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Львів, ВМС, архитектура, Карпаты, политика, транспорт, Верховная Рада, милиция, корабли, живопись, природа, досуг, Путин, цирк, путешествия, военная техника, США, фотопроект, церковь, юмор, марш, Саакашвили, культура, город, учения, оккупация, тест-драйв, фотография, Львов, НАТО, музыка, самолеты, концерты, стихийные бедствия, спорт, АТО, уикенд, митинги, катастрофы, аннексия Крыма, солдат, женщины, праздники, Одесса, общество, история, Динамо, технологии, джаз, Майдан, животные, беспорядки, Порошенко, искусство, люди, религия, фотоподборки, фестивали, ЗСУ, суд, дизайн, Донбасс, экология, политики, столкновения, парады, традиции, дети, автомобили, акции, полиция, ВСУ, выставки, выборы, фотографы, Александр Зубко, Нацгвардия, туризм, Сергей Смоленцев, Россия, соревнования, Киев, Дмитрий Дятлов, война, мир, мода, кошки, бизнес, авиация, депутаты, портрет, фотоконкурсы, заводы, Шахтер, #Євромайдан, пейзажи, зима, футбол, протесты, знаменитости