Фото и Видео
Фоторепортажи
26.02.2020   Україна   УНІАН

Перевірки на кордоні: прийнято рішення перевіряти температуру всіх громадян з усіх країн світу

Прикордонники в пунктах пропуску на кордонах у цілодобовому режимі здійснюють заходи щодо нерозповсюдження нового коронавірусу на територію України. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби:
«На даний час прийнято рішення силами Державної прикордонної служби та Міністерства охорони здоров’я проводити температурний скринінг усіх громадян, які прибувають на територію України. Зокрема, він здійснюватиметься для громадян, які слідують в Україну з будь-якої держави світу, як авіасполученням, так і через усі автомобільні та залізничні пункти пропуску на кордоні».
Зазначається, що ситуація на кордоні перебуває під контролем у цілодобовому режимі. Крім того, як зауважили в ДПСУ, триває мобілізація всіх необхідних ресурсів, в тому числі щодо забезпеченості приладами для вимірювання температури та засобами індивідуального захисту:
«Ці заходи Держприкордонслужба здійснює спільно з представниками Міністерства охорони здоров’я України, фіскальної служби та органами місцевого самоврядування».
Прикордонники наголошують, що у разі фіксації на кордоні людини із підвищеною температурою та початковими ознаками захворювання її одразу ж направлять на додаткове обстеження.
Станом на 26 лютого у світі зареєстровано 81 005 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 762 – летальні, одужали вже 30 109 осіб. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
протесты, Киев, катастрофы, природа, учения, история, джаз, фотопроект, выборы, Зеленский, АТО, корабли, мода, знаменитости, юмор, автомобили, фотография, культура, туризм, самолеты, авиация, беспорядки, общество, транспорт, стихийные бедствия, бизнес, военная техника, показы, зима, Динамо, Нацгвардия, Александр Зубко, традиции, война, милиция, уикенд, Новый Год, политики, искусство, ВМС, НАТО, Китай, Львів, коронавирус, Сергей Смоленцев, город, фотографы, мир, пейзажи, Одесса, ВСУ, суд, полиция, Путин, ЗСУ, технологии, кошки, архитектура, Майдан, Дмитрий Дятлов, фотоконкурсы, акции, спорт, музыка, солдат, портрет, Шахтер, Порошенко, женщины, дети, США, путешествия, Карпаты, #Євромайдан, оккупация, фотоподборки, выставки, митинги, Львов, животные, религия, экология, парады, Россия, живопись, Саакашвили, Верховная Рада, праздники, церковь, марш, дизайн, футбол, фестивали, столкновения, тест-драйв, Донбасс, соревнования, политика, люди, досуг