НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  "Крим - це практично військова база": Жданов назвав основні цілі на окупованому півострові  Путін хизується "надсучасною" зброєю, хоча насправді вона відстала і неефективна  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вереснявсе новости дня
Життя та Стиль
Події
23.06.2019 1002

В Украине самолет Ан-2 сгорел после аварийной посадки

Спасателем удалось ликвидировать возгорание, которое возникло после аварийной посадки. Два члена экипажа госпитализированы  

В Полтавской области самолет Ан-2 совершил аварийную посадку и загорелся. В самолете были люди. Об этом сообщили в пресс-центре Государственной службы по чрезвычайным ситуациям.

"23 июня около 10:00 неподалеку с. Мельницы Лохвицкого района во время обработки полей совершил аварийную посадку самолет Ан-2 с последующим возгоранием", - сказано в сообщении ГСЧС.

По информации спасателей, огонь удалось ликвидировать в течение часа - в 11:00. Двое членов экипажа получили незначительные травмы и были госпитализированы. Погибших нет.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Украине самолет Ан-2 сгорел после аварийной посадки 5.00 5 1
Життя та Стиль / Події
23.06.2019 1002
Еще материалы раздела «Події»