НОВОСТИ ДНЯ: МАГАТЕ закликає Росію негайно повернути Запорізьку АЕС під повний контроль України  Країна НАТО незабаром може отримати проросійського лідера, який проти допомоги Україні – CNN  Новий "золотий вересень": Путін вирішив відсвяткувати окупацію українських територій  Баклажани, запечені з м'ясом сиром та помідорами: страва, яка підійде і для святкового столу  Україна поступово бере Крим під вогневий контроль — Подоляк  "Будуть або тікати, або гинути": генерал спрогнозував, як ЗСУ звільнятимуть Токмак  Баклажани, запечені з помідорами та сиромвсе новости дня
Бізнес
Економіка
19.01.2021 453

Газпром вперше визнав, що укладання Північного потоку-2 може бути зупинене

Російський ВАТ "Газпром" визнав наявність ризиків, які можуть призвести до призупинення або припинення укладання газопроводу Північний потік-2.

Про це із посиланням на документ про розміщення єврооблігацій Газпрому повідомляє Reuters.

У Газпромі заявили, що при будівництві проєктів на кшталт Північного потоку-2 компанія стикалася "з ризиками, пов'язаними зі зміною політичної ситуації" в різних регіонах. Причиною можливої зупинки укладання газопроводу в компанії називають "політичний тиск".

"У виняткових обставинах, зокрема через політичний тиск, такі зміни можуть призвести до призупинення або припинення проєкту", – йдеться в документі Газпрому.

Оценка материала:

5.00 / 1
Газпром вперше визнав, що укладання Північного потоку-2 може бути зупинене 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
19.01.2021 453
Еще материалы раздела «Економіка»