НОВОСТИ ДНЯ: Весна задерживается, идет похолодание: синоптик уточнил прогноз погоды на начало марта  Назвали автомобиль 2021 года в Европе  В ВСУ с начала года набрали более четырех тысяч контрактников  Какой будет первая неделя весны: прогноз погоды в Украине на 2-7 марта  ЄС починає програму економрозвитку на Донбасі  В Украину не пустили заслуженную артистку России  Hubble показал галактику в созвездии Жирафавсе новости дня
Бизнес
Экономика
19.01.2021 474

Через локдаун закриється кожен десятий малий бізнес - дослідження

Через січневий локдаун 9% представників малого і мікробізнесу будуть змушені припинити свою роботу.

Про це свідчать результати експрес-опитування Європейської Бізнес Асоціації, опубліковані на її сайті у вівторок, 19 січня.
За результатами опитування, 22% підприємців змушені відправити своїх співробітників у неоплачувану відпустку, 10% - скоротили штат частково.
У той же час, 62% респондентів впевнені, що введення жорстких карантинних обмежень не має сенсу, 24% вважають обмеження занадто жорсткими, і тільки 14% назвали їх адекватними.
При цьому серед опитаних лише 36% звернулися за отриманням допомоги від держави в розмірі 8000 грн. Тільки 3% ФОПів вважають, що допомога в 8000 грн допоможе їм компенсувати збитки, а 84% стверджують, що цих коштів недостатньо.
Крім того, серед тих, кому не вдалося отримати компенсацію від держави, 59% надали через невідповідність КВЕД, 12% через те, що ФОП є найманим працівником і 9% - через технічні проблеми платформи Дія.
Нарешті, тільки 9% ФОПів заявили, що не відчувають негативного впливу січневого локдауну на свою роботу, а 22% використовували карантин для переведення діяльності в онлайн.
Опитування проводилося з 11 по 18 січня серед аудиторії проекту Unlimit Ukraine - платформи для розвитку малого і середнього бізнесу, створеної на базі асоціації. У проекті бере участь 2300 представників малого та мікробізнесу. В опитуванні про вплив січневого локдауну взяло участь 105 підприємців.

Оценка материала:

5.00 / 1
Через локдаун закриється кожен десятий малий бізнес - дослідження 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
19.01.2021 474
Еще материалы раздела «Экономика»