НОВОСТИ ДНЯ: Выпускники в этом году могут не составлять ГНА - Рада приняла закон  В Хмельницкой области в ПЦУ перешли 53 прихода Московского патриархата  Украина станет членом Европейского космического агентства через несколько лет - Тафтай  Ученые нашли новый способ уничтожать раковые клетки опухоли головного мозга  Стало известно, когда в Киеве откроются детские сады  Санкции против РФ: в Кремле не исключают отключения от Visa и MasterCard  Молочные продукты остаются лидерами среди фальсификатавсе новости дня
Бизнес
Экономика
20.01.2021 291

Київських безробітних перевчатимуть на програмістів

Кабінет міністрів ухвалив рішення про проведення в м. Києві експерименту з професійного навчання зареєстрованих безробітних. Навчання відбуватиметься для потреб роботодавців сфери інформаційних технологій.

Відповідна постанова ухвалена на засідання уряду 20 січня, повідомляє РБК-Україна.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту постанови, у зв’язку карантинними обмеженнями зросла кількість безробітних, зокрема за рахунок повернення в Україну великої кількості громадян України, що працювали за кордоном, при тому, що українські ІТ-компанії відчувають брак спеціалістів із потрібними навичками.

"Задовольнити потребу роботодавців сфери інформаційних технологій у кваліфікованих працівниках з сучасними знаннями та навичками та сприяти працевлаштуванню зареєстрованих безробітних можливо через запровадження механізму організації та проведення професійного навчання зареєстрованих безробітних.

Згідно з документом, відбір кандидатів на навчання здійснюється у два етапи після оприлюднення переліку освітніх програм.

На першому етапі відбору проводиться спеціалізоване комп’ютерне тестування, яке для цілей експерименту розробляється і затверджується Мінцифри.

Попередні співбесіди з кандидатами, їх спрямування на тестування та надання доступу до тестів проводяться кар’єрними радниками філій Київського міського центру зайнятості.

У разі успішного проходження кандидатом першого етапу, що підтверджується позитивними результатами та відповідними рекомендаціями тестування, він допускається до другого етапу відбору.

На другому етапі відбору комісією Центру зайнятості вивчаються документи, подані кандидатом на відбір з урахуванням результатів і рекомендацій тестування, та проводиться співбесіда з кандидатом.

Під час проведення співбесіди з кандидатом комісія Центру зайнятості з’ясовує його професійну спрямованість, готовність та мотивацію до навчання та подальшого працевлаштування після завершення навчання у роботодавців.

Для співбесіди кандидат подає такі документи:

  • результати та рекомендації тестування;
  • довідку про проходження обов’язкового попереднього психіатричного та наркологічного оглядів;
  • форму первинної облікової документації № 086/о "Медична довідка (лікарський консультаційний висновок)";
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Київських безробітних перевчатимуть на програмістів 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
20.01.2021 291
Еще материалы раздела «Экономика»