НОВОСТИ ДНЯ: Байден выдвинул претендентку на ключевую для Украины должность в Госдепе  Ученые создали «генетические химеры» обезьяны и человека  Погода на Великдень і травневі свята  Погода на вихідні: дощі покинуть Україну  В Японии проведут самые крупномасштабные военные учения за последние 30 лет  Корабль NASA показал, где прошелся «пылесосом» на астероиде Бенну  Выходные в Украине будут дождливые и туманные, днем до + 17°все новости дня
Политика
Украина
22.02.2021 295

Венедіктова заявила про "злив" у справі ПриватБанку

Топ-фігурант справи ПриватБанку намагався втекти в Австрію після "зливу" інформації з Офісу генерального прокурора. Цей факт буде розслідуватися.

Про це повідомила генпрокурор Ірина Венедіктова на своїй сторінці у Facebook у понеділок, 22 лютого.
"Дізналася про надзвичайно важливу новину - ми з вами вже звикли до того, що іноді чіткі плани правоохоронців "зливаються", що стане темою, я впевнена, окремого розслідування цього разу", - написала генпрокурор.
Венедіктова зазначила, що про підготовку підозри колишньому топ-менеджеру Банку знало дуже вузьке коло осіб.
"Це не завадило пану, який на той час працював першим заступником голови правління ПриватБанку, у якийсь дивовижний спосіб замовити чартерний рейс до Відня, перебуваючи в Дніпрі. Завдяки нашим спільним діям літак здійснив посадку в Борисполі. Фініта", - додала Венедіктова.
Вона додала, що підозри в справі ПриватБанку підписані кільком колишнім топ-менеджерам.
"Підпис під підозрами колишнім топ-менеджерам ПриватБанку - мій", - зазначила вона і підкреслила, що свідки в справі ПриватБанку відсьогодні перетворилися на підозрюваних.

Оценка материала:

5.00 / 1
Венедіктова заявила про "злив" у справі ПриватБанку 5.00 5 1
Политика / Украина
22.02.2021 295
Еще материалы раздела «Украина»