НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Прес-релізи
Інше
02.04.2021 352

4 ошибки при выборе и ношении женского рюкзака

Для долгих экскурсий и путешествий идеально подходит легкий, эргономичный и вместительный женский рюкзак. В функциональный аксессуар помещаются все необходимые вещи. При этом руки остаются свободными, что просто незаменимо, когда приходится ориентироваться по карте, чтобы добраться до пункта назначения. В то же время неудобный аксессуар может изрядно испортить настроение и впечатление об отдыхе.

На что обратить внимание, чтобы не ошибиться в выборе, и как правильно носить рюкзак?

Ошибка № 1: материал

В первую очередь хочется, чтобы рюкзак был красивым и радовал глаз. Но многие декоративные элементы, особенно металлические заклепки, цепи и пряжки, неизбежно прибавят в весе. Это же касается материалов изготовления − лучше выбрать модель из легкого полиэстера и других износоустойчивых синтетических материалов, которые стали хорошей альтернативой сравнительно тяжелой натуральной коже.

Ошибка № 2: удобство

Ryk_02.04.21_1

Узкие лямки, бесспорно, смотрятся изящно. Но слишком узкие ремешки под нагрузкой от веса вещей будут впиваться в плечи и причинять дискомфорт. Обратите внимание на рюкзак женский в Интертоп с широкими лямками и анатомической спинкой, которые создают комфорт при ношении. Учитывайте правильность регулировки лямок: рюкзак должен находиться на уровне грудной клетки.

Ошибка № 3: нагрузка

Немаловажно равномерно распределить нагрузку и правильно сложить вещи, особенно когда их много. Распределять вещи нужно следующим образом. К спинке — мягкую одежду, по центру лучше положить ноутбук или планшет, а ближе к внешней стороне — все остальные вещи. Наличие наружных карманов и отделений значительно повышает эргономичность рюкзака.

Ошибка № 4: объем

При выборе спортивного рюкзака учитывайте объем и реально оценивайте свои силы. Не стоит брать модель побольше и злоупотреблять переноской тяжестей. Тяжелая ноша даст лишнюю нагрузку на спину и позвоночник, что вызовет боль и превратит отдых в каторгу. Выбирайте правильный рюкзак и путешествуйте с комфортом и удовольствием.

Оценка материала:

5.00 / 1
4 ошибки при выборе и ношении женского рюкзака 5.00 5 1
Прес-релізи / Інше
02.04.2021 352
Еще материалы раздела «Інше»
 • Реально існуючий Індіана Джонс і золотий скарб століття Реально існуючий Індіана Джонс і золотий скарб століття

  Шукач стародавніх скарбів Індіана Джонс і піратські скарби зробили крок прямо з екранів телевізора в наші дні. Люди, як і раніше, знаходять занесені піском і заховані в печерах стародавні скарби. Можливо, хтось скаже, що це збіг, але якщо вірити в удачу, подібні збіги відбуватимуться знову і знову, всупереч тому, що начебто всі скарби на планеті вже практично знайдені.

  Інше 22.09.2023 58
 • Будуємо ефективну команду: способи об'єднання колективу Будуємо ефективну команду: способи об'єднання колективу

  Дізнайтеся, наскільки важливе використання емоційного інтелекту на кожному етапі воронки продажів. Від привернення клієнтів до створення лояльності - покращуйте взаємодію та результати.

  Інше 14.09.2023 248
 • Що таке медичний канабіс та що пропонують легалізувати в Україні Що таке медичний канабіс та що пропонують легалізувати в Україні

  Тема легалізації медичного канабісу дуже жваво обговорювали останніми місяцями. Питання медичного канабісу періодично спливає в Верховній раді ще з 2019 року. Спочатку тема була настільки табуйованою, що це викликало нечуваний резонанс. Пізніше, коли пристрасті в суспільстві та серед можновладців трошки вляглись, МОЗ запустив проект закону, який мав легалізувати канабіс. Але результат вийшов не зовсім таким, як очікувалось.

  Інше 22.08.2023 132
 • Початківцям у Світі Вейпінгу - Як Зробити Правильний Вибір Початківцям у Світі Вейпінгу - Як Зробити Правильний Вибір

  Відкрийте світ вейпінгу з упевненістю! Як вибрати та купити поди для pod систем. Гарантований смак та комфорт чекають на вас!

  Інше 19.08.2023 252
 • ТРЦ Respublika Park у Києві підтримує Україну через благодійні проєкти ТРЦ Respublika Park у Києві підтримує Україну через благодійні проєкти

  Respublika Park, один із найбільших у Східній Європі торгових центрів, розташований у Києві, активно підтримує українських захисників та постраждалих від російської агресії. Генеральний директор Respublika Park Юлія Щаслива детально розповіла про ряд благодійних ініціатив та співпрацю з різними організаціями, які надають допомогу українцям у цей складний період.

  Інше 09.08.2023 284