НОВОСТИ ДНЯ: Полтавщина с 15 апреля перейдет в «красную» зону  Выпускники в этом году могут не составлять ГНА - Рада приняла закон  В Хмельницкой области в ПЦУ перешли 53 прихода Московского патриархата  Украина станет членом Европейского космического агентства через несколько лет - Тафтай  Ученые нашли новый способ уничтожать раковые клетки опухоли головного мозга  Стало известно, когда в Киеве откроются детские сады  Санкции против РФ: в Кремле не исключают отключения от Visa и MasterCardвсе новости дня
Бизнес
Экономика
08.04.2021 177

В Україні найбільше невиконання плану витрат за п'ять років

Невиконання плану видатків державного бюджету в 2020 році склало 68 млрд гривень. Це найгірший показник за останні п'ять років. 

Про це повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан у четвер, 8 квітня.

"Обсяг видатків кожної четвертої бюджетної програми був змінений рішеннями уряду. При цьому суми видатків за окремими програмами переглядали кілька разів", - сказав Пацкан.

Так, з фонду COVID-19 не використали 12 млрд гривень (15%). Також у 2020 році на 4,6 млрд гривень (2,8%) менше, ніж заплановано видатки державного бюджету на трансферти місцевій владі. Це наслідок ненадання п'яти субвенцій на суму 2,9 млрд гривень і невиконання плану витрат на надання 27 субвенцій на суму 1,7 млрд гривень.

Глава Рахункової палати додав, що зросла заборгованість за позиками, наданими з єдиного казначейського рахунку на покриття тимчасових касових розривів Пенсійного фонду для виплати пенсій та допомог. Всього, станом на 1 січня 2021 року не повернуті до 62 млрд гривень.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні найбільше невиконання плану витрат за п'ять років 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
08.04.2021 177
Еще материалы раздела «Экономика»