НОВОСТИ ДНЯ: Украина планирует запустить в космос семь спутников в течение пяти лет  Найближчим часом провакцинують осіб, що записалися в чергу - Шмигаль  Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Ізраїль назвав умову припинення ударів у відповідь  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережья  Количество сделок на «вторичке» недвижимости Киева выросло на 10-12%все новости дня
Политика
Украина
23.04.2021 207

Не варто розслаблятися на тлі повідомлень про відведення військ РФ – експерт

Про це е ефірі телеканалу "Дом" заявив Микола Сунгуровський, військовий експерт Центру Разумкова.

"Я б побоявся сказати, що це кінець нинішньої ескалації, нагнітання військових м'язів на наших кордонах і в Криму. Нагадаю, що Росія закрила морську акваторію Чорного моря до 31 жовтня (пояснюють військовими навчаннями, — ред.). Тобто ніхто не збирається послабляти ескалацію", — цитує Укрінформ експерта.

За його словами, Кремль поки не досяг своїх політичних цілей.

"Не досяг їх ані в Україні, ані на Заході. Ані Україна, ані Захід не відступають, як, ймовірно, припускав Путін", — уточнив Сунгуровський.

По-друге, Росія використовує напругу на кордонах України як інструмент в переговорах, зокрема, з США.

"Поки немає відповіді самого Путіна на запрошення Байдена про особисту зустріч в третій країні. Відповіді ми не чуємо. І мабуть, те, що зараз відбувається біля кордонів України, — це і є єдина відповідь Путіна, на більше він не здатний", — продовжив експерт.

Сунгуровський зазначив, що перекидання сил і засобів під прикриттям проведення військових навчань — це звичайна військова практика. Яку застосувала і Росія, стягуючи війська до кордонів України.

"Важко сказати, які стратегічні плани переслідує РФ. Вона зараз з усіх боків обклала Україну в припущенні того, що ми зараз будемо під це розосереджувати свої війська, а РФ на якомусь головному напрямку створить перевагу і тут забезпечить бліцкриг — блискавичну операцію зі знищенням наших військ, з проривом на наші території. У цьому основний задум", — вважає військовий експерт Центру Разумкова.

Нагадаємо, міністр оборони Росії Сергій Шойгу доручив Генеральному штабу РФ і командувачам військами з 23 квітня почати повернення до місць постійної дислокації війська, перекинуті останнім часом до кордонів України.

Оценка материала:

5.00 / 1
Не варто розслаблятися на тлі повідомлень про відведення військ РФ – експерт 5.00 5 1
Политика / Украина
23.04.2021 207
Еще материалы раздела «Украина»