НОВОСТИ ДНЯ: Из-за таяния ледников 98% колоний императорских пингвинов могут исчезнуть к 2100 году  Россия до сих пор не предоставила Еврокомиссии достаточно данных о своей вакцине Sputnik V  Танцующие призраки указывают на новые открытия в космосе  Глава ВОЗ призвал ввести мораторий на третью прививку до конца сентября  В Турции нашли редкую погребальную плиту возрастом 1900 лет  Безопасность в школах: правительство планирует создать систему предотвращения нападениям на учебные заведения  В Украине хотят сократить сроки введения второй дозы COVID-вакцинвсе новости дня
Пресс-релизы
Другое
08.06.2021 122

Безсумнівні переваги Rollerblade на думку фахівців магазину Rollerlan

Якщо у розпорядженні є ролики Rollerblade, то ви обов'язково зможете отримати максимальне задоволення від катання. Продукція цього бренду постійно отримує схвальні відгуки не лише від новачків, але й від професіоналів. Навіть найбільш прискіпливі спортсмени знаходять в лінійці товарів те, що їм підходить. Але є нюанс. Щоб купити фірмові ковзани, потрібно витратити набагато більше, ніж на продукцію від менш розкручених брендів. Наскільки відповідають витрати та якість, яку отримує спортсмен? Ми вирішили розібратися і залучили до процесу аналізу роликів консультантів інтернет-магазину Rollerland, адже, хто може краще знати особливості моделей, ніж ті, хто їх щодня продає?!

roliki_08.06.2021

Чому варто обрати роликові ковзани Rollerblade?

За сорок років роботи на ринку створена братами Олсон компанія з виготовлення ковзанів та екіпіровки стала одним із стабільних лідерів, при цьому продовжує вдосконалюватися. Замовникам в Києві й інших містах, а також країнах, пропонуються десятки серій, кожна з яких демонструє еволюцію бренду в створенні ковзанів для дорослих і дітей. Основне, що робить їх затребуваними:

- поєднання маневреності та стійкості;

- щільне прилягання до стопи й відмінна фіксація навіть під час виконання складних трюків;

- використання інноваційних матеріалів, зокрема, щільного поліуретану;

- встановлення композитних рам, що відрізняються міцністю і невеликою вагою, що зменшує навантаження на ногу;

- стильний та оригінальний дизайн з урахуванням актуальних тенденцій роликового спорту;

- безпечне гальмування завдяки системі АВТ;

- відмінне зчеплення з дорожнім покриттям.

Як не купити підробку?

Бажання придбати собі або дитині Rollerblade ролики є в Україні у багатьох, і пропозицій від продавців більш ніж достатньо. Але лише частина покупців отримує дійсно фірмову продукцію. Іншим дістаються хороші (або не дуже) підробки, створені нашвидкуруч китайськими компаніями. Досить один раз побачити поруч оригінал та копію, щоб зрозуміти, наскільки вони різні - інші матеріали, конструктивні особливості, зручність, якість фіксації і т.д. Все це впливає не тільки на зовнішній вигляд, але й на безпеку та швидкість навчання, до того ж, який сенс купувати ковзани, які в кращому випадку витримають один сезон?

 123_0806.2021_1

Найпростіший спосіб отримати першокласний товар - скористатися послугами магазину, який має статус офіційного дилера популярного виробника. Наприклад, у разі співпраці з Rollerland ви можете не сумніватися в тому, що замовлені з доставкою по Україні ролики дійсно зроблені на одній з фабрик компанії Rollerblade. Про це буде свідчити візуальна ідентичність з фото з каталогу, а також офіційна гарантія.

Оценка материала:

5.00 / 1
Безсумнівні переваги Rollerblade на думку фахівців магазину Rollerlan 5.00 5 1
Пресс-релизы / Другое
08.06.2021 122
Еще материалы раздела «Другое»
 • Когда нужен тур в Египет: пользуемся удобным сервисом Когда нужен тур в Египет: пользуемся удобным сервисом

  Отдых в Египте пользуется большой популярностью у туристов. Тут вам и лазурная красота Средиземного моря, и прекрасные пляжи, и множество древних памятников архитектуры и культуры.

  Другое 02.08.2021 136
 • Курсы маникюра: что входит в программу обучения? Курсы маникюра: что входит в программу обучения?

  Сегодня иметь красивые, здоровые и ухоженные ногти — это общепринятое правило. Существует множество видов маникюра, способных по-настоящему удивить окружающих и поставить эффектный акцент в созданном образе.

  Другое 02.08.2021 107
 • Стоит ли покупать iРhone XS Max в 2021? Стоит ли покупать iРhone XS Max в 2021?

  В сентябре 2018 года компания Apple выпустила новый iPhone XS MAX. Он стал флагманом линейки. С того времени компания выпустила еще два поколения смартфонов. Но XS MAX до сих пор много на вторичном рынке, и он востребован среди покупателей. Стоит ли он покупки в 2021 году? Небольшие риски есть.

  Другое 02.08.2021 81
 • Виниры: сколько стоит ваша красивая улыбка Виниры: сколько стоит ваша красивая улыбка

  Многие мечтают о блестящей голливудской улыбке, но для многих мечта становится реальностью благодаря современным стоматологическим приемам. Одной из самых популярных услуг на сегодняшний день является установка виниров на зубы.

  Другое 02.08.2021 112
 • Маленькие дорожные чемоданы на колёсах -- идеально подходит для поездок на выходные и не только Маленькие дорожные чемоданы на колёсах -- идеально подходит для поездок на выходные и не только

  Иногда меньше значит больше. Маленький чемодан на колесиках - идеальный вариант для одиночных путешественников, тех, кто часто ездит в командировки, и тех, кто выезжает на несколько дней в город. Как выбрать такой чемодан? Каковы его основные преимущества? Какие самые горячие модели этого сезона? - Мы постараемся ответить на все это на примере маленьких чемоданов на колесиках от Puccini, которые являются самыми популярными чемоданами в этом году.

  Другое 02.08.2021 141