НОВОСТИ ДНЯ: В Украину идут сильные заморозки: синоптики назвали дату и регионы, где ждать похолодания  Некоторые динозавры могли вилять хвостом   Новый космический аппарат размером с коробку хлопьев будет исследовать далекие планеты  В Украину идут сильные заморозки: какие области под угрозой  Под Киевом археологи обнаружили уникальную находку  Hubble показав «галактичне око» у сузір'ї Терези  Чего нам ждать от погоды в октябре: прогноз Укргидрометцентравсе новости дня
03.08.2021 248

Нацбанк виключив шість компаній із реєстрів

Національний банк виключив п'ять компаній із Державного реєстру фінансових установ і одну компанію із Реєстру осіб, які не є фінансовими установами.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Національний банк України виключив дві компанії – ТОВ “Фінансова компанія “Транс Фінанс” та ТОВ “Фінансова компанія “Фінанс Інновація” – із Державного реєстру фінансових установ на підставі їх власних заяв. Ще одну компанію – ТОВ “СГ Еквіпмент лізинг Україна” – за власною заявою виключено з Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.

Водночас три кредитні спілки – Кредитна спілка “Епсілон”, Кредитна спілка “Ігея” та Кредитна Спілка “Чернігівський Кредит” – виключено з Державного реєстру фінансових установ через відсутність у них чинних ліцензій на надання фінансових послуг.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 30 липня 2021 року.

ТОВ “Фінансова компанія “Транс Фінанс” мало чотири ліцензії – на надання послуг з факторингу, на надання послуг з фінансового лізингу, на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, а також на надання гарантій. Ліцензію на надання гарантій анульовано 20 листопада 2020 року, а решту – 11 червня 2021 року.

Крім того, Національний банк відкликав (анулював) ліцензії на надання фінансових послуг у чотирьох фінансових установ на підставі отриманих від них заяв. Так, відкликано усі наявні ліцензії в: ТОВ “ФК “Лабораторія Фінансів” дві ліцензії – на надання послуг з факторингу, а також на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту; ТОВ “ГК Факторинг” ліцензію надання послуг з факторингу. Також відкликано ліцензії на надання гарантій у: ТОВ “Фінансова Компанія “Ред Пойнт Фінанс” та ТОВ “ФК “Інвест Ресурс”. Водночас обидві фінансові компанії продовжують свою діяльність та мають чинні ліцензії на інші види діяльності. У них відкликано ліцензії виключно на надання гарантій.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нацбанк виключив шість компаній із реєстрів 5.00 5 1
Бизнес / Финансы и банки
03.08.2021 248
Еще материалы раздела «Финансы и банки»