НОВОСТИ ДНЯ: От морозов до «весенних» 22° тепла - синоптики дали прогноз до конца недели  Українські артилеристи провели навчання біля адмінкордону з Кримом  На передовій переговори ЗСУ захищають від росіян засоби радіозв’язку зі США - Таран  РФ офіційно визнала участь росіян у збройному конфлікті на сході - Україна в ТКГ  Петиція про відеокамери у дитсадках набрала необхідну кількість голосів  Потеплеет до +20, а потом придут морозы: в Укргидрометцентре назвали даты короткого бабьего лета  Обсяг готівки в обігу за місяць суттєво зменшився – НБУвсе новости дня
26.08.2021 215

YouTube зачистили від дезінформації про коронавірус

З лютого 2020 року YouTube видалив мільйон відео, які містили небезпечну дезінформацію про COVID-19.

Про це поінформував директор з продуктів YouTube Ніл Махон, повідомляє Engadget.

«Дезінформація перемістилася з маргінального напряму в основний… Тепер вона проникає в усі аспекти суспільства, іноді прориваючись крізь співтовариства із блискавичною швидкістю», — зауважив Махон.

За його словами, усунення дезінформації – лише один з аспектів підходу компанії. YouTube також працює над «збором інформації з надійних джерел і скороченням поширення відео зі шкідливою дезінформацією».

Водночас він наголосив, що «поганий контент» становить лише невеликий відсоток контенту YouTube в цілому.

«Поганий контент становить лише крихітний відсоток від мільярдів відео на YouTube (близько 0,16−0,18% від загальної кількості переглядів виявляється контентом, що порушує наші правила)», — підкреслив Махон.

Він додав, що YouTube видаляє майже 10 мільйонів відео щоквартально, «більшість з яких не набирає навіть 10 переглядів».

Оценка материала:

5.00 / 1
YouTube зачистили від дезінформації про коронавірус 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
26.08.2021 215
Еще материалы раздела «Рынки и компании»