НОВОСТИ ДНЯ: Морозець уночі та «плюс» удень: синоптики дали прогноз на останні дні жовтня  До «червоної» зони переведуть ще п'ять областей – Ляшко  Антициклон принесет в Украину резкую смену погоды: синоптики обновили прогноз  Firefly Aerospace планує побудувати модуль для висадки на Місяць до вересня 2023 року  Астрономи показали одну з наймолодших знайдених екзопланет  США налаштовані агресивно реагувати на російські кібератаки – Білий дім  Швидко й дешево: НБУ презентував концепцію системи миттєвих платежіввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
23.09.2021 4902

Міністерство освіти уточнило умови роботи освітніх закладів у жовтій карантинній зоні

Міністерство освіти уточнило умови роботи закладів у жовтій карантинній зоні – її вводять по всій країні від 23 вересня.

Отже, працювати у звичному режимі дозволено школам і дитсадкам, якщо мінімум 80% педагогів мають один із таких документів: «жовтий» ковід-сертифікат, який підтверджує щеплення однією дозою вакцини, «зелений» – про повний курс імунізації, міжнародне свідоцтво про вакцинацію або довідку про одужання від ковіду.

«Жовтий» сертифікат діятиме 4 місяці, «зелений» – рік. Термін дії довідки про перенесену хворобу – півроку від дати позитивного тесту на коронавірус, повідомили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
Міністерство освіти уточнило умови роботи освітніх закладів у жовтій карантинній зоні 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
23.09.2021 4902
Еще материалы раздела «Общество»