НОВОСТИ ДНЯ: У сузір'ї Стрільця астрономи знайшли старе ядро нашої галактики  Тотальне фіаско: експерт розповів чим може обернутися для окупантів мобілізація на Херсонщині і Запоріжжі  "Буде фарш": експерт пояснив, яка доля чекає на мобілізованих росіян в Україні  Зеленський привітав іудеїв України з Новим роком - святом Рош га-Шана  Синоптики дали прогноз на робочий тиждень  У Китаї знайшли 3000-річну золоту похоронну маску  Останньому великому банку Росії загрожує відключення від SWIFT: які ще санкції готує ЄСвсе новости дня
Політика
Україна
24.09.2021 607

Справу про замах на Сергія Шефіра розслідуватиме Генпрокуратура

Замах на помічника президента розслідуватиме Генпрокуратура – про це заявила очільниця відомства.

Вона особисто побувала на місці замаху на Сергія Шефіра. За її словами, правоохоронці спрацювали злагоджено. Далі буде створена спільна слідча група, яка візьметься за резонансну справу – повідомили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«Безпосередньо будуть процкерити справу, тобто процесуальними керівниками будуть Офіс Генерального Прокурора. Це зрозуміло, тому що справа дійсно резонансна, справа пов’язана з впливом на думки людей, з впливом на політиків, депутатів і так далі. Тому мені це здається абсолютно зрозумілим, що ми підвищуємо рівень справи», – прокоментувала Ірина Венедиктова.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Справу про замах на Сергія Шефіра розслідуватиме Генпрокуратура 5.00 5 1
Політика / Україна
24.09.2021 607
Еще материалы раздела «Україна»