НОВОСТИ ДНЯ: Військовий облік для жінок. Ляшко поставив крапку у питанні виїзду за кордон з 1 жовтня  Генерал Годжес присоромив критиків контрнаступу ЗСУ  Юшка із сьомги: легка й вишукана страва  Новий церковний календар на жовтень 2023 року: коли святкуємо Покрову та інші важливі релігійні дати  Укргідрометцентр оприлюднив прогноз на жовтень: що буде з погодою  Коли в Україні будуть святкувати День захисників та захисниць 2023 року: нова дата, історія свята  Соус ткемалі із слив: класичний рецептвсе новости дня
Політика
Україна
24.09.2021 692

Справу про замах на Сергія Шефіра розслідуватиме Генпрокуратура

Замах на помічника президента розслідуватиме Генпрокуратура – про це заявила очільниця відомства.

Вона особисто побувала на місці замаху на Сергія Шефіра. За її словами, правоохоронці спрацювали злагоджено. Далі буде створена спільна слідча група, яка візьметься за резонансну справу – повідомили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«Безпосередньо будуть процкерити справу, тобто процесуальними керівниками будуть Офіс Генерального Прокурора. Це зрозуміло, тому що справа дійсно резонансна, справа пов’язана з впливом на думки людей, з впливом на політиків, депутатів і так далі. Тому мені це здається абсолютно зрозумілим, що ми підвищуємо рівень справи», – прокоментувала Ірина Венедиктова.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Справу про замах на Сергія Шефіра розслідуватиме Генпрокуратура 5.00 5 1
Політика / Україна
24.09.2021 692
Еще материалы раздела «Україна»